CZ SK

Sluchadla Milo / Milo Plus

 Načúvacie prístroje Phonak pre dobrý sluch

 Kvalita a spoľahlivosť za dostupnú cenu.

Modely Milo a Milo Plus sú digitálne načúvacie prístroje dostupné pre každého. Teraz si môžete užívať výhody základných prvkov technológie CORE, bez toho aby ste prekročili svôj plánovaný rozpočet.

Rozsah pokrytia sluchovej straty 

Načúvacie prístroje Milo a Milo Plus sú vhodné pre všetky stupne nedopočujúcich a sú vybavené funkciami ako WhistleBlock Technology (blokovanie pískania), NoiseBlock Processing

(potlačenie hluku prostredie), Feedback Manager (výkonne obmedzenie spätnej akustickej väzby), alebo AOV (akusticky optimalizovaný venting).

 

 

 

 

 

Štyl

Milo: klasický závesný načúvací prístroj v štandardnej veľkosti alebo v prevedení micro (BTE).

 

Milo Plus: ponúka ucelenú radu modelov od vnútroušných a zvukovodových načúvacích prístrojov vyhotovencýh na mieru (CIC, ITE) cez klasické závesné načúvacie prístroje (BTE) v štandardnej veľkosti alebo v prevedení micro. 

 

FM komunikace

FM technologie je typ bezdrátového systému, který pomáhá lidem lépe porozumět řeči v obtížných poslechových situacích (např. hluk v restauraci, dopravě, v místnostech se špatnou akustikou, ve škole apod.). Více o výhodách FM komunikace pro uživatele sluchadel naleznete ZDE.

FM prijímač

Závesný načúvací prístroj Milo a Milo Plus (štandardné a micro model)  môžu byť vybavené v miniatúrnon designovom integrovanom prijímači.

FM vysielač

  • SmartLink+ pre dieťa a dospelé, technologicky najvyspelejší FM vysielač svojho druhu
  • ZoomLink+ univerzálny FM vysielač
  • EasyLink+ jednoduchý FM vysielač

Prihlásenie