CZ SK

Sluchadla Nios micro

 

Načúvacie prístroje Phonak pre deti a mladistvé

Určené deťom a teenagerom.

 

Počuť dnes, počuť aj zajtra 

Dlhodobá angažovanosť Phonaku v oblasti starostlivosti o dieťa so stratou sluchu spoločnosť inšpirovala k vytvoreniu načúvacích prístrojov Nios micro: účelová, technologicky najmodernejšia a atraktivne riešenie pre deti s miernou až stredne ťažkou stratou sluchu. Unikátne prednosti načúvacieho prístroja Nios micro poskytuje deťom so stratou sluchu najocenitelnejšiu pomoc na ceste k dosiahnutiu ich plného potenciálu

Lepšie počutie

Nios micro je vybavený funkciou SoundRecover a umožňuje jednuduchý prístup ku všetkým relevantným zvukovým podnetom tak, aby mohli zaistiť čo najlepšie počutie a zrozumiteľnosť potrebujú pre rozvoj reči a jazyka od prvého dňa.

Neobmedzená konektivita

Komunikácia je pre dieťa veľmi dôležitá a vyrastajúce dieťa môže s načúvacím prístrojom Nios micro plne využívať jeho unikátnu schopnosť prepojenia so všetkými prostriedkami bezdrôtovej komunikácie. Zariadenie dynamickej FM komunikácie a bezdrôtovej prepojiteľnosti vo všetkých oblastiach je nevyhnutná pre ich súčasný a budúcí život. 

Plná dôvera

Bezpečnosť, spoľahlivosť a dôvera sú zásadnými potrebami všetkých detí.  Ak už doma, na ihrisku, v škole, pri športových aktivitách alebo spoločenských stretnutiach, kvalita počutia by mala byť vždy na najvyššej možnej úrovni, ktorá dieťatu umožní optimálny rozvoj pri vzdelávaní a príprave na budúce povolanie. 

Vyskúšajte Nios micro a nechajte vaše dieťa posúdiť rozdieľ.

Nios micro je súčastou portfólia Junior od spoločnosti Phonak, ktorá predstavuje najkomplexnejšiu a technologicky vyspelú radu načúvacích prístrojov pre dieťa a mladistvých pokrývajúcich všetkých stupniach straty sluchu a vekovej kategórii.

Vybavenie

 • SoundRecover
 • SoundFlow
 • WhistleBlock Technology

Štýl

Špeciálne konštruovaný načúvací prístroj pre dieťa Nios micro je vybavé pevnou prehrádkou batérie a štandardným hákom pri zavesení na ucho, mini hákom alebo mikrotrubičkou. Vyrába sa v 13ti farebných odtienoch.Načúvacie prístroje Phonak pre deti a mladistvé

 

Doplnky

 • iView - ukázateľ stavu
 • iCom - komunikačné rozhranie
 • myPilot - príkazové centrum
 • WatchPilot2, KeyPilot2 - ďialkové ovládanie

  

Dynamická FM komunikácia - zavedenie nového štandardu v riešení FM komunikácie pre dieťa

Pokiaľ sa jedná o schopnosť porozumenia reči v hluku alebo z dialky, nič neporazí výkon FM komunikačného systému. Dynamická FM komunikácia predstavuje celosvetový štandard v odbore technológie. Je založená na novom čipu, nových algoritmoch, softwaru a novej mechanike a je základom pre výber FM vysielača a prijímača.

Dynamická FM komunikácia:

 • poskytuje deťom výnimočný čistý zvuk a tým umožňuje lepšie počutie 
 • zlepšuje vývoj ich rečových a vyjadrovacích schopnostiach
 • umožňuje najlepšie možné počutie na veľkej vzdialenosti, v hlučnom a rezonujúcom prostredí
 • zaisťuje výnimočný výkon počutia ako doma, tak v materských školkách alebo školskej triede až po vysoké školy

"Počutie v hlučnom prostredí predstavuje pre dieťa so stratou sluchu najväčší problém. Zdokonalenie zrozumiteľnosti reči v hlučnom prostredí za pomoci dynamickej FM komunikácie je v súčasnej dobe najdokonalejšej technológie riešenia."

PhD. Jace Wolfe, riaditeľ Audiologie, Hearts for Hearing, a externý profesor na University of Oklahoma/Health Sciences Centre

Prihlásenie