CZ SK

Bezdrôtová komunikácia

Phonak má riešenie pre každú značku načúvacích prístrojov a kochleárne implantáty

Prekonávanie náročných počúvacích situácií v hluku a na väčšiu vzdiaľenosť

Moderná technológia načúvacích prístrojov umožňuje vo väčšine situáciách príjemné počutie a porozumenie reči. Avšak pokiaľ telefonujete, sledujete televíziu alebo sa nachádzate v hlučnom prostredí, a súčasne sa snažíte udržať rozhovor s inou osobou, môže to byť pre Vás veľmi frustrujúca skúsenosť.

A to je chvíľa pre najnovšie portfólio bezdrôtovej komunikácie značky Phonak. Toto doplnkové zariadenie k Vašim načúvacím prístrojom zaistí lepšiu zrozumiteľnosť hlavne v najnáročnejších posluchových situáciách.

Lepšie počuť v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť, behom telefonovania, v triede a pri počúvaní televízie a multimediálnych zariadení. Alebo získať jednoduchý a diskrétny prístup k ovládaniu načúvacích prísprojov pomocou diaľkového ovladača.

 Bezdrôtové príslušenstvo Phonak

Ak je potreba dodatočného zvýšenia výkonu - napríklad pri komunikácii v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť, je ideálnym riešením mikrofón, ktorý bezdrôtovo prenáša hlas hovoriacej osoby priamo do načúvacích prístrojov užívateľa.

So značkou Phonak si môžete užívať slobodu bezdrôtového pripojenia bez ohľadu na Váš rozpočet – zo širokej ponuky si vyberie každý!

Sprievodca kompatibility zariadení Phonak Roger pre načúvacie prístroje a kochleárne implantáty

Konfigurátor portfólia bezdrôtového príslušenstva značky Phonak

Kliknutím na obrázok prejdete na interaktívnu verziu. Pozn. iba v anglickom jazyke.

Graf

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info