CZ SK

Bezdrôtová komunikácia

Bezdrátová komunikace PhonakPrekonávanie náročných počúvacích situáciách v hluku a na väčšiu vzdaľenosť

Moderná technológia načúvacích prístrojov umožňuje vo väčšine situáciách príjemné počutie a porozumenie reči. Avšak pokiaľ telefonujete, sledujete televíziu alebo sa nachádzate v hlučnom prostredí, a súčasne sa snažíte udržať rozhovor s inou osobou, môže to byť pre vás veľmi frustrujúcau skúsenosť.

A to je chvíľa pre najnovšie portfólio bezdrôtovej komunikácie značky Phonak. Toto doplňkové zariadenie k vašim načúvacím prístrojom zaistí lepšiu zrozumiteľnosť hlavne v počujúcich najnáročnejších situáciách.

Lepšie počuť v hluku alebo na väčšiu vzdiaľenosť, behom telefonovania, v triede a pri počúvaní televízie a multimediálnych zariadení. Alebo získať jednoduchý a diskrétny prístup k ovládaniu načúvacích prísprojov pomocou diaľkového ovladača.

 Bezdrôtové príslušenstvo Phonak

Ak je potreba dodatočného zvýšenia výkonu - napríklad pri komunikácii v hluku alebo na väčšiu vzdiaľenosť, je ideálnym riešením mikrofón, ktorý bezdrôtove prenáša hlas hovoriacej osoby priamo do načúvacích prístrojov užívateľa.

Zo značkou Phonak si môžete užívať slobodu bezdrôtového pripojenia bez ohľadu na váš rozpočet – z širokej ponuky si vyberie každý!

Interaktivny sprievodca portfólia bezdrôtového príslušenstva značky Phonak

Interaktivní průvodce výběru bezdrátového příslušenství značky Phonak

Kliknutím na obrázok prejdete na interaktívnu verziu.

Graf

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info