CZ SK

Digitálne bezdrôtové príslušenstvo

 

 

Zariadenie na bázi bezdrôtovej digitálnej technológii ceľkom zásadným spôsobom mení možnosti spôsobu a kvality komunikácie užívatelov načúvacích prístrojov v ich bežnom živote.

 

Neobmedzená pripojiteľnosť technologicky vyspelých zariadení umožňuje kompenzovať stratu sluchu a súčasne zaistiť užívanie bežných komunikačných prostriedkov ako je telefón, televizia, rádio a iné elektronické zariadenie bez obmezdenia.

myPilot

myPilot

Príkazové centrum myPilot je sofistikovaný diaľkový ovladač pre pohodlnú kontrolu a ukazatel stavu načúvacieho prístroja. myPilot umožňuje prostredníctvom jedného tlačítka ovládať programy alebo nastavenie hlasitosti. Intuitivna manipulácia a plnofarebný displej robí z príkazového centra myPilot jednoduchšie ovládatelné zariadenie.

iCom

iCom

Komunikačné rozhranie iCom predstavuje úplnú slobodu bezdrôtového pripojenia. Sledovanie televízie, počúvanie rádia či telefonovanie vždy predstavovalo pre užívateľa načúvacieho prístroja veľkú výzvu. S príchodom komunikačného rozhrania iCom sa však celá situácia radikálne mení a vy sa teraz môžete plno otvoriť k svetu neobmedzenou propojiteľnosťou s inými komunikačnými prostriedkami.

 

iCom zaistí jednoduché bezdrôtové stereo pripojenie vašich načúvacích prístrojov k moderným komunikačným a zábavným elektronickým zariadeniam vďaka zabudovanej funkcii Bluetooth: mobilným telefónom, televízii, GPS systémom, MP3, alebo umožní komunikacii s multifrekvenčnými produktami.

iView

iView

iView, ukazateľ stavu, je doplňkové príslušenstvo vhodné pre rodičov malých detí a tiež pre učiteľov alebo ošetrovateľov seniorov. Prostým stlačením tlačítka iView zobrazí na veľkom displeji stav batérie načúvacieho prístroja, aktuálny počúvajúci program a nastavenie hlasitosti.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info