CZ SK

FM prijímače

Dynamické a tradičné FM prijímače sú vyrobené tak, aby vyhovovali všetkým užívateľom a načúvacích prístrojov.

Spoločnosť Phonak vyrába vysoko výkonné FM prijímače pre každého užívateľa - nech už používáte načúvacie prístroje značky Phonak alebo od iného výrobcu. FM prijímače značky Phonak sú pre všetkých

Pri súčastnom používaní dynamického FM vysielača, ako je SmartLink + alebo inspiro, dynamické FM prijímače značky Phonak ponúkajú vo svojom odbore technologicky najvyspelejších zvukových výkonov a funkcií, zatiaľ čo designovo integrovaný prijímač uchováva štíhlu tvar a čistú líniu načúvacieho prístroja svojmu užívatelovi.

ML16i

ML16i

Miniaturny designovo-integrovaný dynamický FM prijímač pre načúvacie prístroje Phonak Bolero Q-P a Phonak Bolero Q-SP. Dostupný v 11tich farebných odtienoch zladených s farbami načúvacieho prístroja.

MLxi

MLxi

Univerzálny dynamický FM prijímač. Kompatibilný zo závesnými načúvacími prístrojmi a kochleárnymi implantátmi všetkých značiek.

Pripojené k načúvacím prístrojom, prijímači MLxi poskytuje všetky výhody dynamickej FM technológie značky Phonak, medzi nich patrí:

 

  • Dynamic Speech Extractor - algoritmus, ktorý zlepšuje SNR (Signal-to-Noise Ratio, úroveň rozlišenie zvukového signálu od hladiny šumu na pozadie) až o 15 dB a zrozumiteľnosť reči v hluku o desiatky percent.
  • AutoConnect - automaticky nastavuje impedancie snačúvacieho prístroja na vstupu a výstupu zvuku.

MLxi je plno automatizovaný výrobok, uživatelovi stačí iba zapnúť. Je tiež plno zabezpečný pre používanie deťmi a spätne kompatibilné.

ML15i

ML15i

Miniatúrne designovo-integrovaný dynamický FM prijímač pre načúvacie prístroje Phonak Bolero Q-M13, Phonak Nios S H2O, Phonak Naída S CRT a závesné modely M H2O načúvacie prístroje Phonak Ambra, Phonak Solana, Phonak Cassia a Phonak Dalia, ktoré používajú batérie veľkosť 13. Dostupný v 20ti farebných odtienoch zladených s farbou načúvacieho prístoja.

ML14i

ML14i

ML14i je designovo zladený dynamický FM prijímač. Kompatibilný zo zvukovým procesorom kochleárneho implantátu Nucleus 5. Zaisťuje lepšiu zrozumiteľnosť reči v hluku a na väčšiu vzdiaľenosť. Dostupný v 5ti farebných odtienoch zladený s farbou kochleárného implantátu Nucleus 5.

ML13i

ML13i

Miniaturne designovo-integrovaný dynamický FM prijímač pre modely microP a SP hearing načúvacie prístroje Phonak Ambra, Phonak Solana, Phonak Cassia a Phonak Dalia. Dostupný v 13ti farebných odtienoch zladený s farbou načúvacieho prístroja.

ML12i

ML12i

Designovo zladený dynamický FM prijímač ku všetkým modelom micro BTE (malý závesný načúvací prístroj) značky Phonak, ktoré používajú batérie veľkosť 13.  Dostupný v niekoľkých farebných odtienoch zladený s farbou načúvacieho prístroja.

ML10i

ML10i

Miniaturne designovo zladený dynamický FM prijímač pre načúvací prístroj Naída Ultra Power 675. Dostupný v 9ti farebných odtienoch zladených s farbou načúvacieho prístroja.

ML11i

ML11i

Miniaturne designovo zladený dynamický FM prijímač pre načúvací prístroj Naída SuperPower a Milo SuperPower. Dostupný v 9ti farebných odtienoch zladených s farbou načúvacieho prístroja.

ML9i

ML9i

Designovo zladený dynamický FM prijímač kompatibilný zo závesnými modelmi (BTE) načúvacie prístroje ExéliaArt, Exélia, Versáta a Certéna. Dostupný v 11ti farebných odtienoch zladený s farbou načúvacieho prístroja.

MyLink

MyLink

Malý páčivý univerzálny FM prijímač na závesnej šnúre na krku. Kompatibilný zo všetkými načúvacími prístrojmi zo zabudovaným T-coilom. Vhodný pre začínajúce užívateľov FM komunikácie.

iSense Micro

iSense Micro

Módny dynamický FM prijímač v štýlu Bluetooth pre užívateľa s normálnym počutím. iSense bol špeciálne vyvinutý pre uživateľa, ktorý nenosí načúvací prístroj, avšak má problém s porozumením reči v hlučnom prostredí. Dostupný v 6ti farebných odtienoch.

iSense Classic

iSense Classic

Módny dynamický FM prijímač v štýlu MP3 pre užívateľa s normálnym počutím. iSense bol špeciálne vyvinutý pre užívateľa, ktorí nenosí načúvací prístroj, avšak má problém s porozumením reči v hlučnom prostredí.

MLxi Baha

MLxi Baha

Tento prijímač ponúka bežnú funkcionalitu MLxi prijímača s dodatočným konektorom pre kochleárne implantáty Intenso, Divino a načúvací prístroj Compact Baha.

MicroLink Freedom

MicroLink Freedom

Prvý multifrekvenčný FM prijímač na svete, kompatibilný s kochleárnym implantátom Nucleus Freedom a všetkými vysielačmi značky Phonak. Dostupný v 4 farebných odtienoch.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info