CZ SK

FM vysielače

Objevte dynamické FM vysielače - nový celosvetový štandard pre FM komunikáciu!

Dynamické bezdrôtové FM vysielače sa zabudovaným mikrofónom ponúkajú dospelým, deťom a učiteľom bezkonkurenčnej kvalite zvuku a funkcií v danom odbore.

Dynamické FM vysielače značky Phonak sú uspôsobené pre všetky druhy počujúcich prostredí - od domova alebo školskej triedy po reštaurácie, otvorené vonkojšie prostredia alebo interiér auta. 

Dynamické FM vysielače sú postavené na najvyspelejších FM technológiách, sú užívateľsky jednoduché a spätne plne kompatibilné s tradičnými FM systémami.

inspiro

inspiro

inspiro je ocenený dynamický FM vysielač pre použitie učiteľov ako v bežných školách tak v školách pre sluchovo postichnuté. Spolu s dodávanými načúvacími prístrojmi s mikrofonom alebo mini mikrofonom iBoom, inspiro ponúka radu pokrokových funkcií vrátane špeciálnych algoritmov AFMA (Adaptive FM Advantage), ktoré výrazne zlepšujú pomer zvukového signálu k hluku, a možnosti používnia niekoľko vysielačov inspiro v jednej triede prostredníctvom siete MultiTalker spoločnosti Phonak (MultiTaker Network).

DynaMic

DynaMic

Dynamický FM mikrofón pre vysielač inspiro rozprestiera dynamickú FM technológiu na dosah ruky každého študenta a zaisťuje, že žiadne dieťa nebude z diskuzie vynechané. Dynamická FM technologia zmenila tvár bezdrôtovej komunikácie počutia v školách. inspiro a MultiTalker Network (MTN) umožnili užívateľom lepšie počuť, identifikovať a rozumieť reči až 10 učiteľom naraz. Mikrofón DynaMic teraz umožňuje študentom zapojiť sa do rozhovoru. DynaMic rozširuje funkčnosť inspira a MTN tým, že umožňuje užívateľom FM komunikácie počuť a rozumieť akémukoľvek rečníkovi, ktorého sníma mikrofón. Jednoducho povedané, všetci v triede môžu byť počujúcimi bez výnimiek.

SmartLink+

SmartLink+

Vyspelý dynamický FM vysielač pre mládež a dospelé, sa 3 režimy smerového mikrofónu (SuperZoom, Zoom a Omni), s konektivitou Bluetooth a nástrojmi diaľkového ovládania načúvacích prístrojov. SmartLink + je dynamický FM vysielač, než si zvolíte tých, ktorý nechcú nič menšieho než to najlepšie pre svoju komunikáciu: pri pracovnom konaní, kde je všadeprítomný hluk, na väčšiu vzdialenosť, doma alebo v zamestnaní, pri šoférovaní auta, v nákupnom centre, na mobile, pri rozhovoru tvárou v tvár, pri sledovaní televízie alebo počúvaní hudby. V skratke: SmartLink + je Rolls-Royce vo svojom obore. Pozrite sa tiež na Video.

ZoomLink+

ZoomLink+

Dynamický univerzálny vysielač FM pre mládež a dospelých, sa 3 režimy smerového mikrofónu, audiovstupom a technológiou SoftLanding. ZoomLink + je produkt pre tých, ktorý vedia, čo chcú: lepšie počutie a porozumenie reči pri pracovnom konaní, kde je hluk, na väčšiu vzdialenosť, doma i v zamestnaní, pri šoférovaní auta, v nákupnom centre, alebo pri pozeraní televízie či počúvaní hudby.

EasyLink+

EasyLink+

Jednoduchý dynamický FM vysielač pre mládež a dospelých vybavenie jedným režimom smerového mikrofónu (nastavý odborný lekár), audio vstupom a technológiou SoftLanding. Umožňuje jednoducho porozumieť konverzácii. EasyLink + je najjednodušší dynamický FM vysielač k pochopeniu a užívaniu, ktorý ovládate iba jedným tlačítkom. Jediným stlačením pre zapnutie / vypnutie a nastavenie hladiny mikrofónu, EasyLink + ponúka výhody krištálovo čistého výkonu dynamickej FM komunikácie. Naviac  integrovaná ochranná technológia SofLanding zaisťuje možnosť zapojenia do TV, PC alebo iného zvukového zariadenia pre efektívne bezdrôtové počutie a funkcií rýchlého nabíjania akumulátora.

TX-300V

TX-300V

Širokopásmový FM vysielač, ktorý je ideálny pre pokrytie veľkých vnútorných priestorov, ako sú sály, poslucháne, modlitební, mestská rada, kiná, divadlá, vysoké školy, kongresové centrá, športoviská, nákupné centrá, stanice a daľšie verejné miesta.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info