CZ SK

Phonak Audéo B-Direct

Načúvacie prístroje Phonak Audéo B-Direct komunikuje so všetkými mobilmi

Vďaka špičkovej technológie Vám načúvacie prístroje Phonak Audéo B-Direct umožní piame pripojenie k ľubovolným telefónom, ktoré je vybavené technológiou Bluetooth®*. Nezáleží na tom, aký mobilný telefón používate, stačí spárovať načúvacie prístroje a prijímať hovor - je to jednoduch!

Keď Vám načúvacie prístroje umožňujú telefonovanie hands-free, žijete naplno

Sluchadla Phonak Audéo B-Direct komunikují se všemi mobilyNačúvacie prístroje Phonak Audéo B-Direct fungujú rovnako ako bezdrôtové sluchatka s Bluetooth®, ktoré využívajú väčšinou mikrofóny pre snímanie hlasu pri telefonovaní. Teraz môžete počuť vyzvánanie telefónu priamo do načúvacích prístrojov.

Priamo na Vašich načúvacích prístrojov Phonak Audéo B-Direct máte možnosť prijímať alebo odmietnúť hovor jednoduchým stlačením tlačítka. Aj keď ste na druhej straně miestnosti, nemusíte fyzicky zdvihnúť telefón - tomu sa hovorí skutočne hands-free.

*S bezdrôtovou technológiou Bluetooth® verzia 4.2 a väčšina starších telefónov s Bluetooth®.

Keď sa Vaše načúvacie prístroje pripoja priamo k filmu dňa, žijete naplno

Sluchadla Phonak Audéo B-Direct se spojí přímo s televizíNačúvacie prístroje Phonak Audéo B-Direct sa jednoducho pripoja k Vášmu televízoru alebo stereofónnemu systému prostredníctvom nového kompaktného multimediálneho rozhrania Phonak TV Connector.

Toto riešenie Plug and Play premení Vaše načúvacie prístroje na bezdrôtové sluchátka, takže si môžete vychutnávať svoje oblúbené televizne programy a filmy vo vynikajúcej kvalite stereofónného zvuku spoločne so svojimi priatieľmi bez obmedzenia.

Riešenie pre Vás v kocke

  • Závesný načúvací prístroj s reproduktorom vo zvukovode
  • Vhodné pre miernu až ťažkú stratu sluchu
  • Klúčové funkčné vybavenie: jedinečný operačný systém AutoSense OS™, vyrovnávanie posluchového prostredia
  •  Environemnt Balance, reč v šumu, SoundRecover2 pre počúvanie vysoko položených zvukov, NoiseBlock pre potláčanie šumu v pozadí počúvania, riešenie pre maskovanie tinitu Tinnitus Balance
  • K dispozícii v troch modeloch a v troch úrovniach výkonu a programového vybavenia

odkaz

Komunikujte sebavedomo. Žite bez obmedzenia. Žijte naplno.

Phonak TV Connector - Intuitivne pripojenie načúvacích prístrojov k televízii

Phonak TV Connector - Intuitivne pripojenie načúvacích prístrojov k televízii

Vďaka jedinečnej technológie AirStream™ vyvinuté spoločnosťou Phonak už nebudete potrebovať prídavné streamingové zariadenie nosené na tele. Zariadenie Phonak TV Connector pripojené k Vašej televízie pošle zvuk priamo do Vašich načúvacích prístrojov.

Bezdrôtové riešenie pre počúvanie televíze poskytované načúvacími prístrojmi Phonak Audéo B-Direct a zariadením TV Connector je násobne jednoduchšie ako ponúka hlavný konkurent v oboru. Pripojenie sa prevádza automaticky, keď je prístroj v dosahu Vášho televízora - nie je potrebné žiadne kliknutie. Vychutnejte si vynikajúcu kvalitu zvuku televízneho vysielania priamo z Vašich načúvacích prístrojov, bez rozpoznateľného omeškania zvuku.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info