CZ SK

Phonak Vitus

Váš kľúč k spokojnému počúvaniu

Sluchadla Phonak VitusNačúvacie prístroje Phonak Vitus predstavujú riešenie vynikajúcej hodnoty, ktorá je výsledkem kombinácie:

  • Osvedčená technológia Phonak - istota spolahlivého počúvania v situáciách, keď to najviac potrebujete.
  • Kvalitný zvuku a výkon - zlepšené porozumenie reči v hluku. S funkciou Everyday Automatic v načúvacíhc prístrojov Vitus+ so zrozumiteľnosti reči automaticky zvyšuje v náročnom posluchovom prostredí v porovnaní s načúvacími prístrojmi, ktoré sú vybavené manuálnymi programami.
  • Odolnost voči vode a prachu IP 68 - načúvacie prístroje sú konštruované z pevného kompozitného materiálu tak, aby prestala akúkoľvek nepriazeň: dážď, sneh, teplo či prach.
  • Eliminácia nepríjemného pískania

Načúvacie prístroje Phonak Vitus/Vitus+ poskytujú spolahlivý výkon vo veľa posluchových situáciách. Môžete si byť istá, že získávate kvalitné načúvacie prístroje s osvedčenou technológiou Phonak, atraktívnym designom, ktoré sú odolné, spolahlivé a cenovo dostupné.

Sluchadla Phonak Vitus modelyNačúvacie prístroje Phonak Vitus Vám prinášajú najmodernejšie kompaktné modely závesných načúvacích prístrojov, ktoré sú vhodné pre miernu až hlbokú stratu sluchu.

Načúvacie prístroje Phonak Vitus+ ponúkajú diskrétny závesný model s externým reproduktorom, zvukovodový a štandardný závesný model s rozšířenou funkčnou výbavou. Načúvacie prístroje Vitus+ sa jednoducho používajú vďaka intuitivnému ovládaniu a automatickým funkčným pre náročné posluchové prostredie.

Načúvacie prístroje Phonak Vitus sú dostupné v troch prevedeniach:

  • závesné načúvacie prístroje
  • závesné načúvacie prístroje s externým reproduktorom
  • zvukovodové načúvacie prístroje

Podľa zvoleného typu môžete vyberať z dvoch až piatich farbách.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info