CZ SK

Phonak Bolero V

Najlepší výkon a spolahlivosť

Sluchadla Phonak Bolero V 

Načúvacie prístroje Phonak Bolero V prinášajú najnovšiu vysoko výkonnú technológiu, aby vám ponúklaa ničím nerušený zážitok z počutia a to i v tých najnáročnejších počujúcich situáciách. A čo viac, všetka táto sila je zabalená v odolnom, esteticky príjemnom designu.

Načúvacie prístroje Phonak Bolero V boli vyvinuté tak, aby sa automaticky prispôsobovali vaštkých počujúcim prostrediam a dala vám slobodu užívať si všetky radosti života s bezstarostnou istotou.

Nech už ste v hlučnej reštaurácii, v aute, v koncertovej sále alebo jednoducho sedíte doma, načúvacie prístroje Phonak Bolero V vám zaisťujú ničím nerušené počutie bez nutnosti manuálneho ovládania.

Kľúčové vybavenie načúvacích prístrojov Phonak Bolero V

Dlhá životnosťSluchadla Phonak Bolero V
Vode a prachu odolnosť pre dlhšiu životnosť a istotu, že neprestane fungovať, keď to budete najviac potrebovať.

Automatická adaptácia
Načúvacie prístroje Phonak Bolero V automaticky vyhodnocujú a vyberajú najlepšie možné nastavenie pre maximálny výkon počutia v každej počujúcej situácie.

Zlepšené porozumenie reči
Vynikajíci výkon v hlučných počujúcich situáciách.

Viac potešenia z hudby
Podľa testovania odbornými posluchačmi boli načúvacie prístroje na platforme Venture vyhodnotené ako najlepšia volba pre počúvanie hudby.

Komunikujte sebevedome. Žite bez obmedzení. Žite naplno.

Phonak EasyCall - Riešenie pre telefonovanie mobilom bez kompromisu

Phonak EasyCall - Riešenie pre telefonovanie mobilom bez kompromisu

Zariadenie Phonak EasyCall zaisťuje užívatelom načúvacích prístrojov bezproblémové telefonovanie mobilom. Phonak EasyCall II bezdrôtovo spojuje načúvací prístroj s jakým koľvek mobilným telefónom, ktoré je podporové technológiou Bluetooth.

Jednoducho ju pripojíte k zadnej časti svojho mobilného telefónu, prijmite hovor ako obvykle tlačením tlačítka, a prenášajte hovor binaurálne priamo do načúvacích prístrojov.

Phonak EasyCall pre maximálne porozumenie reči vás jednoducho spojí s celým svetom okolo vás.

Phonak DECT - Automaticky prenáša signál do oboch načúvacích prístrojov súčasne

Phonak DECT - Automaticky prenáša signál do oboch načúvacích prístrojov súčasne

Phonak DECT je ideálny telefón pre použivanie ako v domácnosti tak v malej kancelárii. Hoci vypadá ako obyčajný telefón, v skutočnosti je oveľa výkonnejší.

Telefonny signál je bezdrôtovo prenášané do oboch načúvacích prístrojov súčastne. Účinne znižuje šum prostredia na pozadie a tak zaisťuje bezkonkurenčnú kvalitu zvuku a porozumenie konverzácie.

A protože funguje ako bežný telefón, môže ju využívať celá rodina.

Zostaňte v kontakte so svojimi priateľmi!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info