CZ SK

Phonak Naída V

Výkon, ktorý prekoná doterajšie riešenie pre ťažké straty sluchu

Výkon, ktorý vám zmení život

Sluchadla Phonak Naída V 

Načúvacie prístroje Phonak Naída V predstavujú najvýkonnejšiu a najvšestrannejšiu radu načúvacích prístrojov na trhu. Načúvacie prístroje Naída V sú určené predovšetkým pre ťažkú až veľmi ťažkú stratu sluchu. Načúvací prístroj Naída V vďaka svojmu výkonu výrazne zvyšujú počutelnosť vysoko položených zvukov, ktoré sú dôležité pre zrozumitelnosť reči.

Predstavte si ohromujúci zážitok z počutia, ktorý je súčasne skrytý v zmenšenej veľkosti načúvacieho prístroja.

Kľúčové vybavenie načúvacích prístrojov Naída V

Menšia veľkosť načúvacieho prístroja pre viac užívateľovSluchadla Phonak Naída V
Vyšší výkon načúvacieho prístroja umožňuje, že stačí menšia veľkosť načúvacieho prístroja s porovnaním s predchádzajúcim modelom.

Počuteľnosť vysoko položených zvukov
Zažjte jemnú nuansu jednotlivých zvukov a predstavte si celkom nový počujúci zážitok vďaka adaptabilných funkcií SoundRecover2.

Väčší rozsah počutia
Vyšší výkon načúvacieho prístroja umožňuje lepšie počuť zvuky, ktoré sú neoddelitelnou súčasťou vášho každodenného života.

O 60% odolnejšia
Načúvacie prístroje Naída V sú teraz o 60% odolnejšie než ich predchádzajúca verzie a vode a prachu odolné.

O 62% lepšia zrozumitelnosť v hluku a na diaľku
Kompatibilita s technológiou Roger zlepšuje o 62% porozumenie reči v hluku a na väčšiu vzdialenosť.

Komunikujte sebavedomo. Žite bez obmedzenia. Žite naplno.

Roger Pen - Pre použitie doma alebo v práci

Roger Pen - Pre použitie doma alebo v práci

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom počuť a lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktívny design v troch farebných variantách je ako z Jamesa Bonda :-) a robí z neho diskrétného spoločníka do každej spoločnosti.

Postavené na celkom unikátnu technológiu Roger toto plno automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetvý. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s daľším Roger Penom alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojom výbavení taktiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ho používať taktiež pre počúvanie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Roger EasyPen - Jednoducho bystrý bezdrôtový telefon

Roger EasyPen - Jednoducho bystrý bezdrôtový telefon

Roger EasyPen je skvelé zariadenie pre tých, ktorý chcú maximálnu jednoduchosť, plnú výkonnosť technológie Roger a nepotrebujú funkciu Bluetooth ani manuálne ovládanie mikrofónov.

Atraktívny design v troch farebných variantách je ako z Jamesa Bonda :-) a robí z nich diskrétneho spoločníka do každej spoločnosti.

Postavenie na celkom unikátnej technológii Roger pre prvotriedny výkon pre zrozumitelnosť reči v hluku a na diaľku je riešením pre ťažké počúvacie situácie. Roger EasyPen sa dá používať ako samostatný mikrofón alebo spolu s ostatnými zariadeniami Roger EasyPen, Roger Pen či Roger Clip-On Mic.

Roger Clip-On Mic - Mikrofón pre partnera v konverzácii

Roger Clip-On Mic - Mikrofón pre partnera v konverzácii

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom efektívne komunikovať v počujúcich situáciách k tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestňuje na vrchnom odeve partnera uživateľa načúvacieho prístroja, s ním  je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnost reči v šumu.

Môže byť používané samostatne, spolu s daľsími mikrofónmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic dá sa  používať k počúvaniu televízie a multimediálnych zariadeniach.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info