CZ SK

Phonak Sky V

Nie len hravé farby

Nechajte deti objavovať svet s dôverou a sebavedomím

Sluchadla Phonak Sky V pro děti a teenagery

Pre svoje deti chcete to najlepšie, podobne tak ako my v spoločnosti Phonak. Už viac ako 40 rokov sa venujeme pochopeniu potrieb detí so stratou sluchu, čo nám umožnilo vytvoriť skutečne inovatívne a intuitívne riešenie, ktoré spĺňajú špecifické potreby detského počutia. Pretože dieťa nie je malý dospelý.

Kľúčové vybavenie načúvacích prístrojov Sky V

Stvorená k skutočnému výkonuSluchadla Phonak Sky V pro děti a teenagery
Načúvacie prístoje Phonak Sky V sa celkom automaticky prispôsobuje prostrediu, v ňom sa dieťa pohybuje.

Najlepšie  počutie, viac zábavy
Umožnite svojim deťom optimálne podmienky počutia pre správny vývoj reči a jazyka.

Jednoduchá funkčnosť
S novou svetelnou kontrolkou budete vždy vedieť, kedy je načúvací prístroj dieťaťa zapnuté, či je program Roger aktivny, alebo či sa nevybila batéria.

Lepšie porozumenie reči
Načúvací prístoj Phonak Sky V spolu navzájom komunikujú tak, že optimalizujú počutie na základe poznania, učenia a interakcie dieťaťa s okolitým svetom.

Dostatočná odolnosť
Načúvací prístroj Phonak Sky V sú odolné voči vode, prachu a potu a tak teda nič nestojí v ceste vášmu dieťaťu, aby si užilo veľa zábavy a srandy.

Atraktívny výber farieb
S bohatým výberom zo 16tich farieb a 7 farebných hákov sa pre každé dieťa nájde perfektný načúvací prístroj Phonak Sky V.

Komunikujte sebavedomo. Žite bez obmedzenia. Žite naplno.

Roger Clip-On Mic - Mikrofón pre partnera v konverzácii

Roger Clip-On Mic - Mikrofón pre partnera v konverzácii

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom efektivne komunikovať v počujúcich situáciách k tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchný odev partnera užívatele načúvacieho prístroja, s kým je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v šumu.

Môže byť používané samostatne, spolu s daľšími mikrofónmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať k počúvacniu televízie a multimediálnych zariadenní.

Roger Pen - Pre použivanie doma alebo v škole

Roger Pen - Pre použivanie doma alebo v škole

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom počuť a lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v trochch farebných variantoch je ako z Jamesa Bonda :-) a robí z neho diskrétneho spoločníka do každej spoločnosti.

Postavené na celkom unikátnej technológii Roger toto plne automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie ako akýkolvek bezdrôtový mikrofón v tomto odbore. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s daľším Roger Penom alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave taktiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať tiež pre počúvanie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Phonak ComPilot - Multifunkčné rozhranie s technológiou Bluetooth

Phonak ComPilot - Multifunkčné rozhranie s technológiou Bluetooth

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacích prístrojov.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jednoducho pripojiť k velkému množstvu mobilných telefónov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3, či k televízii - obsadenie v sade Phonak TV Link S.

Phonak ComPilot môže byť rovnako používané ako diaľkové ovládanie načúvacích prístrojov pre zmenu počujúcich programov alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre jednoduchšiu interakciu.

Objavujte svet s dôverou a sebavedomím

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info