CZ SK

Phonak Virto V

Výkonom ohromujúci, vizuálne celkom diskrétny

Načúvacie prístroje Phonak Virto V v sobe kombinujú špičkovú technológiu 3D scanu a zbrusu nový design hardwaru, aby vám poskytla výnimočný výkon a komfort počutia. Ani si neuvedomíte, že nosíte načúvacie prístroje, nie to niekto iný.

Objednávkové načúvacie prístroje Phonak Virto V sú šité na mieru vašim počujúcim potrebám, alebo sa automaticky prispôsobujú konkrétnym počujúcim situáciám a umožnia tak lepšie porozumenie reči. Sú designované tak, aby dokonale zapadli do zvukovodu pre dosadení dokonalého komfortu nosenia. Neexistuje žiadny iný načúvací prístroj miniaturnej veľkosti, ktorá by byla schopná takého ohromujúceho výkonu ako Phonak Virto V.

Kľúčové vybavenie načúvacieho prístroja Phonak Virto V

Vytvorené na mieruSluchadla Phonak Virto V
Individuálne vyrobená tak, aby perfektne zapadla do vášho zvukovodu a súčastne poskytla maximálny komfort a naplnenie vaších každodenných počujúcich potrieb.

Automatická personalizovaná adaptácia
Načúvacie prístroje Phonak Virto V automaticky vyhodnocujú a vyrábajú najlepšie možné nastavenie pre maximálny výkon počutia v každej počujúcej situácii.

Najlepšie strážené tajomstvo
Celkom diskrétny a kompaktnejší, než ktorýkoľvek iný načúvací prístroj vo svojej kategórii, ani si neuvedomíte, že ju nosíte, nie to niekto iný.

Viac potešenia z hudby
Podľa testovania odbornými počujúcími boli načúvacie prístroje na platforme Venture vyhodnotené ako najlepšia voľba pre počúvanie hudby.

Komunikujte sebavedome. Žite bez obmedzení. Žite naplno.

Phonak TVLink - Premente svoje načúvacie prístroje na bezdrôtové načúvacie prístroje

Phonak TVLink - Premente svoje načúvacie prístroje na bezdrôtové načúvacie prístroje

Sledovanie televízie ešte nebolo nikdy tak dokonalé! Predstavujeme nové bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink - ideálny spôsob pre sledovanie televízie. So zariadením Phonak TVLink je veľmi jednoduché pripojiť načúvacie prístroje k televízoru prostredníctvom technológie Bluetooth. Unikátny StereoSound zaručuje dokonalý zážitok z počúvania.

Kľúčové vlastnosti:

 • Plug and Play - jednoduchá inštalácia v jednom kroku za 60 sekúnd
 • Dosah prenosu až 30 m umožňuje voľný pohyb bez priamej viditeľnosti televízie
 • Jednoduché ovládanie hlasitosti prostredníctvom základného modulu Phonak TVLink
 • StereoSound vytvára bezdrôtovým vedením bodku za počúvaním v kvalite "mono"
 • Prenos TV do načúvacích prístrojov v okamihu oka: nezaznamenatelné oneskorenie pri prenosu signálu zaisťuje príjemné počutie i pre načúvacie prístroje s otvorenou koncovkou
 • Základný modulu Phonak TVLink slúží ako nabíjacie zariadenie pre komunikačné rozhranie ComPilot II alebo ComPilot Air

pozn. Phonak TVLink iba pre načúvacie prístroje značky Phonak s bezdrôtovou komunikáciou, do ktorých sú prenášané dáta pomocou zariadenia Phonak ComPilot Air, Phonak ComPilot II a Phonak ComPilot.

Phonak ComPilot Air - Bezdrôtový audio prenos

Phonak ComPilot Air - Bezdrôtový audio prenos

Malé štýlové zariadenie Phonak ComPilot Air ponúka vynikajícu kvalitu stereo zvuku pri pripojovaní Phonak načúvacích prístrojov cez Bluetooth k celej rade zdrojov zvuku: mobilných telefónov, MP3 prehrávačov, tabletov, notebookov a počítačov. V kombinácii so zariadením Phonak TVLink premeníte svoje načúvacie prístroje v bezdrôtových načúvacích prístrojov, alebo so zariadením Phonak RemoteMic zlepšuje porozumeniu reči na väčšiu vzdialenosť.

Kľúčové vlastnosti:

 • Špičková kvalita streamovania - Vynikajúci stereofónny zvuk streamovanie z rôznych zvukových zdrojov, priamo do vašich načúvacích prístrojov.
 • Malý a štýlový - Pripíná sa k odevu pomocou malého klipu.
 • Základne ovládanie - Upravte nastavenie hlasitosti a programov vašich načúvacích prístrojov.
 • Pokročilé ovládanie - V kombinácii so zariadením Phonak RemoteControl umožňuje pokročilé ovládanie načúvacích prístrojov.
 • Jednoduchá interakcia - Hovorené správy pre jednoduchú interakciu.

pozn. Phonak ComPilot Air iba pre načúvacie prístroje značky Phonak na platforme Venture.

Phonak DECT - Automaticky prenáša signál do oboch načúvacích prístrojov súčastne

Phonak DECT - Automaticky prenáša signál do oboch načúvacích prístrojov súčastne

Phonak DECT je ideálny telefón pre použitie ako v domácnosti tak v malej kancelárii. Pretože vypadá ako obyčajný telefón, v skutočnosti je oveľa výkonnejší.

Telefónny signál je bezdrôtovo prenášané do oboch načúvacích prístrojov súčastne. Účinne znižuje šum prostredia na pozadí a tak zaisťuje bezkonkurenčnú kvalitu zvuku a porozumenie konverzácie.

A protože funguje ako bežný telefón, môže ju využívať celá rodina.

Zostaňte v kontakte so svojimi priateľmi!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info