CZ SK

Funkcie načúvacích prístrojov

Je to Váš život a Vaše počujúce potreby

Vďaka jedinečným bezkonkurenčným novým funkčným vlastnostiam načúvacích prístrojov budete schopný rozumieť reči a zvukom, ktoré chcete a potrebujete počuť. Ak už pri rozhovoru behom vonkajších aktivít za veterného dna alebo pre zameranie sa na jeden hlas v hlučnom davu. To sú len dva príklady náročného počujúceho prostredia, kde budete schopný komunikovať a rozumieť viac.

Zrozumiteľnosť všade

Naša jedinečná binaurálna technológia VoiceStream Technology™ detekuje rečový signál a zajistuje schopnosť jej počuť jasne a zrozumiteľne v oboch uší. To znamená, že budete rozumieť viac, a vo viacerých počujúcich situáciách.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

Zrozumiteľnosť všetkého

Tešiť sa zo zvuku smiechu, detských hláskov alebo jemného šušteniu listov pod nohami či vo vetre obohacuje Váš svet počutia. Schopnosť počuť najjemnejšie zvuky všade okolo seba je neoddeliteľnou súčastou znovuobjavovaného potešenia z dobrého počutia.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

AutoSense OS
AutoSense OS

Komfort pre zrozumiteľnosť

Vieme, že zapojenie sa do konverzácie, ak ste kdekoľvek, je najvyššou prioritou, avšak komfort pre zrozumiteľnosť reči je taktiež dôležitý. Načúvacie prístroje Phonak majú celú radu funkcií pre komfort počutia, ktoré sa dajú nastaviť podľa Vašich individuálnych potrieb. Načúvacie prístroje Phonak účinne eliminujú nepríjemné a nežiadúce zvuky, kdekoľvek k nim dôjdu.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

 

Tinnitus

Tinnitus

 

Hudba

Hudba

 

Technické vlastnosti načúvacích prístrojov

WaterResistant   AOV

Kochleárne implantáty a bezdrôtová technologia Phonak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info