CZ SK

Načúvací prístroj Phonak M

Vaša nová láska na prvé počutie - zoznámte sa prosím

Technologie Phonak generace Marvel

 

 

Nová platforma Marvel predstavuje náš limitovaný záväzok zlepšovať počutie bez akéhokoľvek obmedzenia.

Umožňuje naozaj výnimočný výkon počutia, porozumenia reči a kvalitu zvuku - bez ohľadu na náročnosť posluchového prostredia.

Všetko harmonicky zladené do jednej úžasnej technológie

Čo definuje novú platformu Marvel vo svojej vlastnej línie, nie sú len jednotlivé funkcionality samotné, ale kombinácia všetkého dohromady. Všetko do jedného predstavuje špičkové technológie Phonak integrované do jedného súdržného systému v úplne dokonalej harmónii.

 

Čo robí Marvel ešte úžastnejším?

AutoSense OS 3.0Operační systém Phonak AutoSense OS
Najnovšia generácia operačného systému Phonak rozpoznáva a automaticky sa prispôsobuje tak, aby presne odpovedali viac posluchových situácií než kedykoľvek predtým. Poskytuje Vám:

  • Najlepšie hodnotenú kvalitu zvuku
  • Zlepšenie kvality zvuku pri zachovaní výkonu počutia a porozumenia reči
  • Rozoznáva a automaticky sa prispôsobuje tak, aby presne odpovedali viac posluchovým situáciím, než tomu bolo predtým
  • Prvý načúvací prístroj na svete, ktoré klasifikuje streamovanie signálu!

Binaurálne VoiceStream Technology™

Binaurální VoiceStream Technology Phonak

Táto unikátna technológia Phonak bola vyvinutá na základe skutočnosti, že dve uši počujú lepšie než jedno.

Streamuje plnú šírku pásma zvuku v reálnom čase a obojsmerne, rieší náročné situácie pri počujtí simulácii toho, čo robí mozok so zvuky z oboch uší.

Spojenie dvoch načúvacích prístrojov zaisťuje, že budete mať prospech z počutia reči oboch uší, najmä v hlučnom prostredí, na telefónu alebo keď užívateľ načúvacích prístrojov nemôže stáť tvárou v tvár hovoriacej osobe.

 

Konektivita k chytrým telefónom alebo telefónom s Bluetooth®

Konektivita Bluetooth

Na rozdiel od iných načúvacích prístrojov, ktoré sú dostupné na trhu, s Marvel sa môže pripojiť priamo k Vášmu chytrému telefónu s operačným systémom iOS alebo Androidu, alebo k iným telefónom s podporou Bluetooth®, a streamovať akýkoľvek druh zvuku.

Umožňuje skutočné hands-free telefónny hovor a dokonca sa dá nastaviť i hlasné telefónne oznámenia tak, aby bolo počuť prostredníctvom načúvacích prístojov.

Marvel taktiež poskytuje stereofonnu kvalitu zvuku pre hudbu, video, e-knihu a dalšie.

Technologie AirStream™

Phonak TV Connector pro pohodlné sledování  televizePhonak Marvel tiež ponúka technológiu AirStream™, ktorá poskytuje špičkové streamovanie z akejkoľvek televízie alebo stereo systému.

Použité v zariadení Phonak TV Connector, ktoré predstavuje jednoduché riešenie "Plug and Play", si môžete vychutnať svoj oblúbený televízny program a film v najvyššej kvalite zvuku.

Je to rovnaké, ako keď používate bezdrôtové sluchátka - očakávajte možno ešte lepšiu kvalitu, protože načúvacie prístroje Marvel vedia rozlišovať medzi streamovanou rečou a hudobným signálom, a automaticky sa prispôsobiť tak, aby Vám poskytovala optimálnu kvalitu zvuku.

Technologie Roger™

Sluchadla Phonak Audéo M a Roger SelectPrelom v posluchovej technológie predstavuje skutočnosť, že načúvacie prístroje Marvel sú vybavené technológiou RogerDirect™, ktoré umožňuje mikrofónom Roger streamovať priamo do načúvacích prístrojov Marvel bez nutnosti pripojenia externého prijímača.

Vďaka tejto jedinečnej inovácie sa môžete plno zúčastniť konverzácii aj vo veľmi hlučných priestoroch, ako sú reštaurácie, pracovné schôdzky a alebo školné aktivity.

Predstavenie je na jeseň 2019!

Dobíjacia technológia Li-ion batérie

Mini nabíječka Phonak ke sluchadlům generace MarvelPhonak je priekopníkom dobíjania v obore posluchových technológií zavedením lithium-iontových dobíjacích batérií.

Baterie sú konštruované s životnoťou 6 rokov. Môžete si vychutnať neobmedzené počúvanie a prenos dát po celý deň, bez toho aby ste sa museli starať o výmenu batérií.

Nabíjacie načúvacie prístoje sú vybavené jednoducho použiteľnými nabíjačkami, vrátane nového modelu mini nabíjacieho púzdra v atraktívnym designom so štandardím vstupom USB pre nabíjanie.

Studie:

Rodrigues, T. & Liebe, S. (2018). Phonak AutoSense OS™ 3.0. The new & enhanced automatic operating system. Phonak Insight, retrievedfrom www.phonakpro.com/evidence, 17. október 2018.
Legarth, S., Latzel, M. & Rodrigues, T. (2018). Media streaming: The sound quality wearers prefer, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. október 2018.

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info