CZ SK

Phonak Audéo M

Načúvací prístroj Phonak Audéo Marvel - Multifunkčný zázrak pre Váš nový život

Chcem vyskúšať novinku

Phonak Marvel je víťazom prestížneho ocenenia Inovácia roku 2019

Phonak Marvel víťazný produkt Inovácia roku 2019

Načúvacie prístroje Phonak Audéo M - Láska na prvé počutie

Sluchadla Phonak Audéo Marvel oceněna prestižním oceněním CES Innovation Awards Honoree v kategorii Accessibility. Průlomová technologie Marvel s univerzálním připojením Bluetooth® je první na světě, která plně podporuje binaurální přímé vysílání z Androidu™, iPhonu® a miliardy dalších zařízení. Ocenění CES Innovation Awards představují přední celosvětový program v oblasti spotřebitelských technologií.Sluchadla Phonak Audéo Marvel multifunkční zázrak

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel sú

zamerané na to, čo očakávate

od prémiových načúvacích prístrojov -

jasný a bohatý zážitok z počutia.

V kombinácii s modernou technológiou

sú načúvacie prístroje Audéo Marvel

multifunkčné, ktoré Vám prinesú

lásku na prvé počutie :-).

Sluchadla Phonak Audéo Marvel - multifunkční zázrakJasný, bohatý zvuk

Keď hovoríme láska na prvé počutie, nemáme na mysli iba Vašu prvú skúsenosť s načúvacími prístrojmi Marvel, ale vždy, keď si ich nasadíte! Vychutnajte si lepšie porozumenie reči v hluku¹, menšom úsilí pri počúvaní² a nechajte sa ohromiť, ako skvelo Vaše načúvacie prístroje fungujú v každodennom živote.

Pripojí sa k smartfónom, televízorom a ďalším

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel sa môžu pripojiť priamo k Vášmu smartfónu s operačným systémom iOS alebo Android, alebo k iným telefónom s podporou Bluetooth®. So zariadením Phonak TV Connector, jednoduchým riešením "Plug and Play", si môžete vychutnať svoje obľúbené televízne programy a filmy. Používajte načúvacie prístroje Marvel pre telefonovanie k volaniu hands-free a pre počúvanie televízie, hudby, e-knihy, a ešte oveľa viac. Pri streamingu vždy v najlepšej kvalite zvuku. Je to rovnaké, ako keď používate bezdrôtové slúchadlá - očakávajte možno ešte lepšiu kvalitu, protože načúvacie prístroje Marvel vedia rozlišovať medzi streamovanou rečou a hudobnými signálom, a automaticky sa prispôsobí tak, aby Vám poskytovala optimálnu kvalitu zvuku.

Dobíjacie modely

K dispozícii s výkonnou dobíjacou technológiou, načúvacie prístroje Phonak Marvel sa jednoducho používajú, rýchlo nabíjajú a ponúkajú počutie po celý deň vrátane streamovania. To znamená nikdy viac problém s jednorazovými batériami. Stačí nabiť a ísť!

Aplikácia myPhonak

Nová platforma digitálnych služieb spoločnosti Phonak je zameraná na zlepšenie Vašich individuálnych potrieb pri počúvaní. Pomocou aplikácie myPhonak získate prístup k Posluchovému denníku a k službám vzdialenej podpory, kde môže odborný špecialista prispôsobiť Vaše osobné počutie v reálnom čase.

Vyberte si farbu

Načúvacie prístroje spú dostupné v rade farieb, takže Vaše Audéa budú podľa Vašho výberu rovnako jedinečné ako Vy.

Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M
Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M  

Studie:

Field Study News about Phonak StereoZoom, prosinec 2018 at www.phonakpro.com/evidence
Winneke, A., Latzel, M. & Appleton-Huber (2018). Less listening- and memory effort in noisy situations with StereoZoom, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.
Legarth, S., Latzel, M. & Rodrigues, T. (2018). Media streaming: The sound quality wearers prefer, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info