CZ SK

Phonak Audéo Q

Sluchadla Phonak Audéo Q 

Malá veľkosť. Ohromujúcí výkon.

Ak idete kamkoľvek, ak robíte čokoľvek, očakávate, že budete dobre počuť a rozumieť. Načúvacie prístoroje Phonak Audéo Q vďaka exkluzívnej technológie ponúkajú optimálnu podporu pre najnáročnejšie počúvacie situácie, skvelú kvalitu zvuku a diskrétny, moderný design.

  • Také malé, že sa za uchom prakticky stratí
  • Výber z troch štylov, ktoré ponúkajú výnimočnú kombináciu veľkosti a výkonu 
  • Riešenie pre maskovanie tinnitu

Štýl a farba

Univerzálna paleta farieb v telových a vlasových odtienov zvyšuje diskrétnosť (9 farieb k výberu). Z módnych a veselých farieb (5 farieb) si určite vyberie každý. Sluchadla Phonak Audéo Q Family

Vybavenie

Načúvací prístroj Phonak Audéo Q pokrýva široký rozsah sluchovej straty a môžu byť prispôsobené vašim potrebám v priebehu času. Všetky modely sú vybavené riešením maskovaním tinnitu.

Prehľad funkcií načúvacích prístrojov

Pripojte sa a komunikujte!

Dnešný interaktívny svet mobilných telefonov, počítačov, televizií, hracích konzol a mp3 prehrávačov môže pre uživateľa načúvacích prístrojov predstavovať problém. Avšak načúvací prístroj Phonak Audéo Q môžete pripojiť ku všetkým hovorovým zariadeniam modernej komunikácii, prípadne diskrétne diaľkove ovládať! Doplnkové zariadenie najnovšieho portfólia bezdrôtovej komunikácie značky Phonak vás pripojí a zaistí lepšie zrozumiteľnosti predovšetkým v počúvajúcich najnáročnejších situáciách.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom počuť a lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšej vzdialenosti.

Atraktívny design v troch farebných variantoch je ako z Bondu :-) a činí sa za najdiskrétnejšieho spoločníka do každej spoločnosti.

Postaviť sa na celkom unikátnu technológiu Roger, toto plne automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetvý. Roger Pen sa používa samostatne, spoločne s daľšími Roger Penmi alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave také Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa používať ako pre počutie televízie či iným multimediálnym zariadením.E-Shop

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom efektívne komunikovať v sluchovej situácii tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchný odev partnera uživatela načúvacieho prístroja, s kým je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnost reči v šumu.

Môže byť používaná samostatne, spolu s daľšími mikrofónmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať  pri televízii a multimediálnych zariadení.E-Shop

Phonak RemoteMic

Phonak RemoteMic

RemoteMic je rýchly a jednoduchý spôsob, ako zlepšiť zrozumiteľnosť komunikácie tvárou v tvár v obtiažných sluchových situáciách a na väčšiu vzdialenosť.

RemoteMic sa pripevní na oblečenie hovoriacej osoby a jeho hlas posiela bezdrôtové priamo do načúvacích prístrojov cez zariadenie ComPilot. 

Nastavená hlasitosť načúvacieho prístroja sa automaticky zníží po dobu príjímania signálu zo zariadenia RemoteMic.E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacích prístrojov.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jednoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefonov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3, či k televízii - obsadenie v sade Phonak TV Link S.

Phonak ComPilot môže byť rovnako používané ako diaľkové ovládanie načúvacieho prístroja pre zmenu sluchového programu alebo nastavenia hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre rýchle interakcie.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledovanie televízie ešte nebolo nikdy také dokonalé!

Predstavujeme nové bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink S - ideálny spôsob pre sledovanie televízie. Zo zariadením Phonak TVLink je veľmi jednoduché pripojiť načúvacie prístroje k televizii prostredníctvom technológie Bluetooth. Unikátny StereoSound zaručuje dokonalí zážitok z počutia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá inštalácia v jednom kroku za 60 sekúnd
  • Dosah prenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez priamej viditelnosti televize
  • Jednoduché ovládanie hlasitosti prostredníctvom základnym modulom Phonak TVLink S
  • StereoSound vytvára bezdrôtovým vedením bodku za sluchom v kvalite "mono" ako reliktu minulosti
  • Prenos TV do načúvaceiho prístroja v okamihu oka: neuveritelne krátke nezaznamenatelné oneskorenie pri prenosu signálu zaisťuje príjemný sluch i pre načúvací prístroj s otvorenou koncovkou
  • Základ modulu TVLink S slúží ako nabíjacie zariadenie pre komunikačné rozhranie ComPilot (pojme až dva zariadenia ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S len pre načúvacie prístroje značky Phonak.E-Shop

Phonak PilotOne

Phonak PilotOne

Jednoduché uživateľské prívetivé diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje diskrétne ovládať nastavenie hlasitosti a výber programu.

E-Shop

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info