CZ SK

Phonak Bolero Q

Sluchadla Phonak Bolero Q 

Zachytí hlasy, ak idete kamkoľvek a robíte čokoľvek

S hrdostou predstavujeme nový načúvací prístroj Phonak Bolero Q. Tento najmodernejší načúvací prístroj bol vyvynutý tak, aby vyhovoval vášmu individuálnému životnému štýlu a počujúcim potrebám.

Načúvací prístroj Phonak Bolero Q sú k dispozícii v rade diskrétnych závesných štýlov, vrátane modelov odolném voči vode a prachu pre vašu sebedôveru a aktivny život. Z rôznych telových, módnych a veselých farieb v 15ti odtienoch si určite vyberiete to, čo vyhovuje vášmu štýlu.

Fitting range sluchadla Phonak Bolero Q

Rozsah pokrytia sluchovej straty

Načúvací prístroj Phonak Bolero Q pokryje mierne až hlboké straty sluchu.

 Bolero Q 

Vybavenie

Načúvací prístroj Phonak ponúka celú radu nových vysoko výkonných riešení pre čo najpríjemnejšie potešenie z počutia kedykoľvek a kdekoľvek. Jednotlivé modely majú rôzne funkčné vybavenie: vyberte si riešenie, ktoré vyhovuje najlepšie vašim počujúcim potrebám.

Prehľad funkcií načúvacieho prístroja

Připojte se a komunikujte!

Dnešný interaktívny svet mobilných telefónov, počítačov, televízie, herných konzol a mp3 prehrávačov môže pre užívateľa načúvacieho prístroja predstavovať problém. Avšak načúvací prístroj Phonak Bolero Q môžete pripojiť ku všetkým zmieneným zariadení modernej komunikácie, vrátane využitia najmodernejšie technológie Roger! Doplnkové zariadenie najnovšieho portfólia bezdrôtovej komunikácie značky Phonak vás pripojí a zaistí lepšiu zrozumiteľnosť najmä v počujúcich najnáročnejších situáciách.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočjúcom ľudom počuť a lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v troch farebných variantoch je ako z Bonda :-) a činí z najdiskrétneho spoločníka do každej spoločnosti.

Postavenie na ceľkom unikátnej prevratnek technológii Roger toto plne automatizovanom zariadení preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetví. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s daľšími Roger Penmy alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má v sebe výbavu tiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať tak pre počutie televízie či iných multimediálnych zariadení.E-Shop

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrôtový telefón, špeciálne vyvinutý pre užívateľa načúvacieho prístroja, vypadá ako obyčajný telefón, ale v skutečnosti je oveľa výkonnejší, keď zaisťuje prenos zvuku do oboch uší súčasne, znižuje šum prostredia v pozadí a maximalizuje porozumenie konverzácie.

Telefón disponuje i tzv. "zosilujúcim" režimom pre prípad, že užívateľ nemá načúvací prístroj. Vďaka bezdrôtovému prenosu môže užívateľ držať telefón bežným spôsobom.

A pretože funguje ako bežný telefón, môže ju používať celá rodina :-)E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacieho prístroja.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jednoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphónov, počítačov, tabletov, mp3 a pod. 

Phonak ComPilot môže byť rovnako používané ako diaľkové ovládanie načúvacieho prístroja pre zmenu počujúcich programov alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre jednoduchšie interakcie.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledovanie televízie ešte nebolo nikdy tak dokonalé!

Predstavujeme nové bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink S - ideálny spôsob pre sledovanie televízie. Zo zariadením Phonak TVLink je veľmi jednoduché pripojiť načúvací prístroj k televízoru prostredníctvom technológie Bluetooth. Unikátny StereoSound zaručuje dokonalý zážitok z počutia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá inštalácia v jednom kroku za 60 sekúnd
  • Dosah prenosu až 30 m umožňuje voľný pohyb bez piamu viditeľnost televízie
  • Jednoduché ovládanie hlasitost prostredníctvom základneho modulu Phonak TVLink S
  • StereoSound vytvára bezdrôtovým vedením bodku za počutia v kvalite "mono" ako reliktu minulosti
  • Prenos TV do načúvacieho prístroja v žmurknutí oka: neuveriteľne krátke nezaznamenateľné oneskorenie pri prenosu signálu zaisťuje príjemné počutie aj pre načúvací prístroj s otvorenou koncovkou
  • Základny modul TVLink S slúží ako nabíjacie zariadenie pre komunikačné rozhranie ComPilot (pojme až dve zariadenie ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S iba pre načúvací prístroj značky Phonak.E-Shop

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info