CZ SK

Phonak Naída Q

 Sluchadla Phonak Naída Q

Sila, ktorá vám zmení život.

Načúvací prístroj Phonak Naída Q sú najvšestrannejšie a najvýkonnejšie načúvacie prístroje na trhu. Vynikajúca technológia načúvacieho prístroja Phonak Naída Q ponúka celú radu unikátnych funkcií, ich cieľom je obohatiť váš zážitok z počutia každý deň.

  • Vysoko výkonný načúvací prístroj založená na binaurálnej VoiceStream Technology™
  • Použite výkonne tenké hadičky zlepšuje vizuálny dojem
  • Vode a prachu odolná

Štýl a farby

Sluchadla Phonak Naída Q Family

Načúvací prístroj Phonak Naída Q sú určené pre ťažkú až ťažkú stratu sluchu. Vhodné tiež pre deti s ťažkou stratou sluchu, lebo ich unikátne funkčné vlastnosti optimálne podporujú kvalitu počutia, reči a vývoj detí.

Načúvacie prístroje Phonak Naída Q sú k dispozícii v celej rade štýlov, vrátane modelov s prijímačom vo zvukovode (RIC, Receiver-In-Canal). Všetky modely sú vode a prachu odolné.

Univerzálna paleta farieb v telových a vlasových odtienoch zvyšuje diskrétnosť (9 farieb k výberu). Z módnych a veselých farieb (5 farieb) si určite každý vybarie.   

Vybavenie

Načúvací prístroj Phonak Naída Q vám pomôže počuť a rozumieť i v tých najnáročnejších počujúcich prostrediach, súčasne však za všetkých okolností poskytuje komfort počutia. 

Prehľad funkcií načúacieho prístroja

Pripojte sa a komunikujte!

Dnešný interaktívny svet mobilných telefonov, počítačov, televízií, herných konzol a mp3 prehrávačov môže pre uživateľa načúvacieho prístroja predstavovať problém. Avšak načúvací prístroj Phonak Naída Q môžete pripojiť ku vštkým zmieneným zariadeniam modernej komunikácie, vrátane využitie najmodernejšej technológie Roger! Doplnkové zariadenie najnovšieho portfólia bezdrôtovej komunikácii značky Phonak vás propojí a zaistí lepšiu zrozumiteľnosť najmä v počujúcich najnáročnejších situáciách.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom počuť lepšie a rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v troch farebných variantách je ako z Bonda :-) a činí z nej diskrétného spoločníka do každej spoločnosti.

Postavená na ceľkom unikátnej prevratnej technológii Roger toto plno automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetví. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s daľšími Roger Penmy alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave taktiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať tiež pre počúvanie televízie či iných multimediálnych zariadení.E-Shop

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom efektívne komunikovať v počujúcich situáciách k tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchnú odev partnera užívateľa načúvacieho prístroja, s ním že je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v šumu.

Môže byť používaná samostatne, spolu s daľšími mikrofónmy Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať k počúvaniu televízie a multimediálnych zariadení.E-Shop

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrôtový telefón, špeciálne vyvinutý pre užívateľa načúvacieho prístroja, vypadá ako obyčajný telefón, ale v skutečnosti je oveľa výkonnejší, keď zaisťuje prenos zvuku do oboch uší súčasne, znižuje šum prostredia v pozadí a maximalizuje porozumenie konverzácie.

Telefón disponuje i tzv. "zosilujúcím" režimom pre prípad, že užívateľ nemá načúvací prístroj. Vďaka bezdrôtovému prenosu môže užívateľ držať telefón bežným spôsobom.

A protože funguje ako bežný telefón, môže ju používať celá rodina :-)E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacieho prístroja.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jednoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphónov, počítačov, tabletov, mp3 a pod. 

Phonak ComPilot môže byť rovnako používané ako diaľkové ovládanie načúvacieho prístroja pre zmenu počujúcich programov alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka aj zvukové upozornenie pre jednoduché interakcie.E-Shop

Phonak RemoteMic

Phonak RemoteMic

RemoteMic je rychlý a jednoduchý spôsob, ako zlepšiť zrozumiteľnosť komunikácie tvárou v tvár v obtiažných počujúcich situáciách a na väčšiu vzdialenosť.

RemoteMic sa pripevní na oblečenie hovoriacej osoby a jeho hlas posiela bezdrôtovo priamo do načúvacieho prístroja cez zariadenie ComPilot. 

Nastavená hlasitosť načúvacieho prístroja sa automaticky snaží po dobu príjímania signálu zo zariadením RemoteMic.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledování televize ještě nebylo nikdy tak dokonalé!

Představujeme nové bezdrátové zařízení Phonak TVLink S - ideální způsob pro sledování televize. Se zařízením Phonak TVLink je velmi snadné připojit sluchadla k televizoru prostřednictvím technologie Bluetooth. Unikátní StereoSound zaručuje dokonalý zážitek z poslechu.

Klíčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá instalace v jednom kroku za 60 sekund
  • Dosah přenosu až 30 m umožňuje volný pohyb bez přímé viditelnosti televize
  • Snadné ovládání hlasitosti prostřednictvím základny modulu Phonak TVLink S
  • StereoSound vytváří bezdrátovým vedením tečku za poslechem v kvalitě "mono" jako reliktu minulosti
  • Přenos TV do sluchadel v mžiku oka: neuvěřitelně krátké nezaznamenatelné zpoždění při přenosu signálu zajišťuje příjemný poslech i pro sluchadla s otevřenou koncovkou
  • Základna modulu TVLink S slouží jako nabíjecí zařízení pro komunikační rozhraní ComPilot (pojme až dvě zařízení ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S pouze pro sluchadla značky Phonak.E-Shop

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info