CZ SK

Phonak Sky Q

Sluchadla Phonak Sky Q

Najmodernejšia technológia načúvacieho prístroja pre deti všetkých vekových kategórií.

  • Vode, potu a prachu odolnosť, na ktorú sa môžu deti a ich rodičia spoľahnúť
  • Zabezpečený kryt priehradka batérie, veľkosť háku načúvacieho prístroja a prijímača určená špeciálne pre detské uši
  • Atraktivne farebné riešenie Mix & Match, ktoré si deti zamilujú

Vybavenie načúvacieho prístroja

Načúvací prístro Phonak Sky Q sú vybavené špičkovou technológiou, ktoré umožňujú dieťaťu počuť viac pre zaistenie optimálneho vývoji jeho rečových a jazykových schopností. 

  • SoundRecover - pre zväčšený rozsah počuteľnosti vysokofrekvenčných zvukov
  • DuoPhone - zaisťuje mimoriadnú vysokú kvalitu zvuku pre telefonovanie pri používaní dvoch načúvacích prístrojov, dieťa tak môže optimálne komunikovať po telefonovaní.
  • Speech in Wind - pomáhá rozumieť v situáciách, keď hluk vetru narušuje vnímanie a porozumenie reči a celkový komfort počutia
  • auto StereoZoom - aktivuje sa automaticky, keď extrahuje jediný hlas z hlučného davu, na ktorý sa dieťa sústredí

Daľšie funkčné vybavenia načúvacieho prístroja najdete v Prehľade funkcií.

Připojte se a komunikujte!

Dnešný interaktívny svet mobilných telefónov, počítačov, televízií, herných konzol a mp3 prehrávačov môže pre užívateľa načúvacieho prístroja predstavovať problém. Avšak načúvací prístroj Phonak Sky Q môžete pripojiť ku všetkým zmieneným zariadení modernej komunikácie! Doplnkové zariadenie najnovšého portfólia bezdrôtové komunikácie značky Phonak vás pripojí a zaistí lepšie zrozumiteľnosti najmä v počujúcich najnáročnejších situáciách.

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom efektívne komunikovať v počujúcich situáciách tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchnú časť odevu partnera užívateľa načúvacieho prístroja, s ktorým je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v šumu.

Môže byť používané samostatne, spolu s daľšími mikrofónmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať k počutiu televízii a multimediálnych zariadení.

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľudom počuť  lepšie a rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v troch farebných variantách je ako z Bonda :-) a činí z neho diskrétného spoločníka do každej spoločnosti.

Postavenie na ceľkom unikátnej prevratnej technológii Roger, toto plne automatizovanom zariadení preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetvý. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s ďaľšími Roger Penmy alebo v spojení s mikrofonom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave také Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ich používať taktiež pre počutie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacích prístrojov.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jedoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphónov, počítačov, tabletov, mp3 a pod. 

Phonak ComPilot môže byť rovnako používáné ako diaľkové ovládanie načúvacieho prístroja pre zmenu počujúceho programu alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre jednoduchšie interakcie.E-Shop

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrôtový telefón, špeciálne vyvinutý pre užívateľa načúvacieho prístroja, vypadá ako obyčajný telefón, ale v skutečnosti je oveľa výkonnejší, keď zajisťuje prenos zvuku do oboch uší súčasne, znižuje šum prostredia v pozadí a maximalizuje porozumenie konverzácie.

Telefón disponuje i tzv. "zosilujícim" režimom pre prípad, že užívateľ nemá načúvací prístroj. Vďaka bezdrôtovému prenosu môže uživateľ držať telefón bežným spôsobom.

A protože funguje ako bežný telefón, môže jej používať celá rodina :-)E-Shop

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info