CZ SK

Phonak Virto Q

 Sluchadla Phonak Virto Q

Diskrétny pre sebavedomé skúmanie bohatosti zvuku, ktoré nás bežne obklopujú.

Načúvací prístroj Phonak Virto Q bola navrhnutá podľa vašich potrieb - od malých po neviditelné.

Načúvací prístroj Phonak Virto Q nano je najmenšie objednávkový načúvací prístroj na svete, ktorá vám svojou skutočnou neviditelnostou dodá plnú sebadôveru. Tieto načúvacie prístroje z veľa unikátnych funkcií pre mimoriadne počutie zážitkov ponúka najvyšší komfort i diskrétnosť. Jeho bezdrôtové ovládacie zariadenie MiniControl umožňuje jednoduché a diskrétne ovládanie hlasitosti alebo výber počúvacieho programu.

Rozsah pokrytia sluchovej stratySluchadla Phonak Virto Q Fitting range

Načúvací prístroj Phonak Virto Q pokryje mierne až stredne ťažké straty sluchu.

 

 

 

 

 

  

Vybavenie

Načúvací prístroj Phonak ponúka celú radu nových vysoko výkonných riešení pre čo najpríjemnejšie potešenie z počutia kdykoľvek a kdekoľvek. Jednotlivé modely majú rôzne funkčné vybavenie: vyberte si riešenie, ktoré vyhovuje najlepšie vašim počúvacím potrebám.

Prehľad funkcií načúvacieho prístroja 

Pripojte sa a komunikujte!

Dnešný interaktívny svet mobilných telefónov, počítačov, televízií, herných konzol a mp3 prehrávačov môže pre užívatela načúvacieho prístroja predstavovať problém. Avšak načúvací prístroj Phonak Virto Q môžete pripojiť ku všetkým zmienených zariadení modernej komunikácie, prípadne diskrétne diaľkovo ovládať! Doplnkové zariadenie najnovšieho portfólia bezdrôtovej komunikácii značky Phonak vás pripojí a zaistí lepšiu zrozumiteľnosť predovšetkým v počúvacích najnáročnejších situáciách.

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrôtový telefón, špeciálne vyvinutý pre užívateľa načúvacieho prístroja, vypadá ako obyčajný telefón, ale v skutočnosti je oveľa výkonnejší, keď zaisťuje prenos zvuku do obe uši súčasne, znižuje šum prostredia v pozadí a maximalizuje porozumenie konverzácie.

Telefón disponuje i tzv. "zosilujícim" režimom pre prípad, že užívateľ nemá načúvací prístroj. Vďaka bezdrôtovému prenosu môže užívateľ držať telefón bežným spôsobom.

A preto, že funguje ako bežný telefón, môže ju používať celá rodina :-)E-Shop

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysoké kvality čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacieho prístroja.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jednoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3 a pod. 

Phonak ComPilot môže byť takisto používaný ako diaľkové ovládanie načúvacieho prístroja pre zmenu počúvacieho programu alebo nastavenia hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre jedoduchú interakciu.E-Shop

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S

Sledovanie televízie ešte nebolo nikdy tak dokonalé!

Predstavujeme nové bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink S - ideálny spôsob pre sledovanie televízie. So zariadením Phonak TVLink je veľmi jednoduché pripojiť k načúvaciemu prístroju k televízoru prostredníctvom technológie Bluetooth. Unikátne StereoSound zaručuje dokonalý zážitok z počutia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá inštalácia v jednom kroku za 60 sekúnd
  • Dosah prenosu až 30 m umožňuje voľný pohyb bez priamej viditeľnosti televízie
  • Jedoduché ovládanie hlasitosti prostredníctvom základného modulu Phonak TVLink S
  • StereoSound vytvára bezdrôtovým vedením bodku za počutia v kvalite "mono" ako reliktum minulosti
  • Prenos TV do načúvacieho prístroja v okamihu oka: neuveritelne krátke nezaznamenatelné omeškanie pri prenosu signálu zaisťuje príjemné počutie i pre načúvcí prístroj s otvorenou koncovkou
  • Základny modul TVLink S slúží ako nabíjacie zariadenie pre komunikačné rozhranie ComPilot (pojať až dve zariadenia ComPilot)

pozn. Phonak TVLink S iba pre načúvací prístroj značky Phonak.E-Shop

Phonak PilotOne

Phonak PilotOne

Jednoducho užívateľsky prívetivé diaľkové ovládanie, ktoré umožňuje diskrétne ovládať nastavenie hlasitosti a výber programu.

E-Shop

Phonak Mini-Control Virto Q nano

Phonak Mini-Control Virto Q nano

Malé elegantné diaľkové ovládannie môže byť použité ako ovladač hlasitosti alebo ako prepínač programu. Nastavenie ovládania hlasitosti umožňuje pohodlnú zmenu zosilovania alebo zoslabovania. Iba pre Phonak Virto Q v prevedení nano.

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info