CZ SK

Sluchadla Phonak CROS

Sluchadla Phonak CROS

  Známy princíp v revolučnom prevedení.

Objavte najlepšie počujúce riešenie na svete pre jednostrannú sluchovú stratu.

Systém Phonak CROS je počujúce riešenie pre jednostrannú stratu sluchu, ktoré kompenzujú stenový efekt hlavy a zdroj pre počutie zvuku, tiež pochádzajú z nepodporovanej, nepočujúcej strany. Riešenie Phonak CROS je umiestené na nepodporovanom uchu a prenáša zvuky do načúvacieho prístroja Phonak na druhom počujúcom uchu. Zvuk je prenášaná bezdrôtovo a dá sa ju počuť jasno a priamo počujúcim uchom.

 

Rozsah pokrytia sluchovej stratyFitting range sluchadla Phonak CROS

Načúvacie prístroje Phonak CROS pokrývajú normálnu až hlbokú stratu sluchu lepšie počujúceho ucha.

  

 

CROSPhonak CROS

Pokiaľ Vaše lepšie ucho nemá sluchovú stratu a počuje normálne

 

Vysielač, ktorý je umiestený na nebo vnútri hore počujúceho ucha, detekuje zvuk a prenáša ju bezdrôtovo do normálneho alebo lepšie počujúceho ucha. Schopnosť počutia v normálnom alebo lepšie počujúcom uchu zostáva úplne prirodzená a nedotknutá.

 

biCROSPhonak BiCROS

Pokiaľ máte sluchovú stratu vo Vašom lepšie počujúcom uchu

 

Vysielač, ktorý je umiestený na nebo vnútri hore počujúceho ucha, detekuje zvuk a prenáša ju bezdrôtovo do lepšie počujúceho  ucha. Súčatsne však prijímací načúvací prístroj slúží ako zosilovač, ktorý zlepšuje počutie tochto ucha.

 

Kľúčové funkčné vybavenie:

  • Vodeodolnosť u modelu Phonak CROS H2O
  • Real Ear Sound - simulácia prirodzeného počutia
  • SoundFlow - automatický kontinuálny prechod medzi programamy
  • Signál upozornenia - pre plnú dôveru pri nečakaných situáciách
  • QuickSync - synchronizácia jedným dotykom 

Štýl a farebné prevedenie

Phonak CROS je najmenší bezdrôtový CROS systém. Jeho ocenený design je k dispozícii v závesnom alebo diskrétnom zvukovodovom prevedení. Chcete začleniť? Decentný? Vysielač Phonak CROS je možno vybrať z veľa rôzných farieb.

CROS

Doplnky bezdrôtovej komunikácii (AccessLine)

K jednoduchému ovládaniu hlasitosti alebo zmeny programu, systém CROS a BiCROS, prípadne pripojenie sa a počutie ďalších audio zariadení môžete využiť nasledujúce doplnky:

ComPilot  

Phonak ComPilot - pripojenie sa k bezdrôtovému svetu modernej komunikácie

Ako rastú deti stále častejšie používate telefóny, počítače, MP3 prehrávače a herné konzole. ComPilot je ideálnym komunikačným rozhraním na bázi Bluetooth, ktorá umožní vašmu dieťaťu všetky tieto zariadenia jednoducho bezdrôtovo používať.

 

 

 

TVLink S

Phonak TVLink S - sledovanie televízie v StereoSound
Deti milujú televíziu práve TVLink S v kombináci so zariadením ComPilot im ponúka výnimočný zážitok z počutia. Phonak TVLink S jednoducho sa pripojí cez Bluetooth načúvací prístroj vášho dieťaťa k televízoru, naviac vo zvukovej kvalite StereoSound.

 

 

 

PilotOne 

Phonak PilotOne - sa zameriava na to podstatné, pokiaľ ide o diskrétne ovládanie načúvacieho prístroja značky Phonak nová generácia Spice. Tento exkluzívny diaľkový ovládač bol navrhnutý pre maximálny účinok a jednoduchosť používania. Sila jednoduchosti a ergonomický design vytvára z užívateľského hľadiska veľmi príjemný nástroj diaľkového ovládania načúvacieho prístroja.

 

 

myPilot 

myPilot

myPilot je diaľkové ovládanie s farebným LCD displejom. Je to skvelá voľba pre pohodlné ovládanie načúvacieho prístroja, vrátane informácií o stavu. Ovládanie môže byť automatizované v závislosti na potrebách užívatele načúvacích prístrojov.

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info