CZ SK

Sluchadla Phonak Dalia

Nová úroveň v dostupnosti potešenia z počutia.

 

Rozsah pokrytia sluchovej straty

Načúvací prístroj Phonak Dalia pokrývajú mierne až ťažkú sluchovúFitting range sluchadla Phonak Dalia

stratu vo všetkých audiometrických konfiguráciách.

 

štýl a farebné prevedenie

Možnost výberu zo 17tich farebných možnostiach.

Závesné načúvacie prístroje (BTE)

- navrhnuté pre vysoký štýl a minimálnu viditeľnosť

- veľkosť štandardné alebo micro

Zvukovodové snačúvacie prístroje (ITE)

- precízne vyrobené a objednávkovo spracované

 

Kľúčovo funkčné vybavenie  

  • SoundRecover - pre zväčšenie rozsahu počuteľnosti vysokofrekvenčných zvukov
  • UltraZoom Essential - inovovaná technológia smerových mikrofónov
  • WhistleBlock - eliminuje nepríjemné pískanie
  • NoiseBlock - obmedzuje hluk okolitého prostredia pre vyťaženú reč
  • AOV - akusticky optimalizovaný vent pre zamedzenie oklúzie

 

FM komunikácia

Zariadenie FM komunikácie značky Phonak preklenie akúkoľvek priepasť - Pokiaľ ide o zrozumiteľnosť reči v hluku alebo väčšiu vzdiaľenosť, nič neprekoná výkonnosť dynamického FM systému značky Phonak.  

Integrovaný FM přijímač pro sluchadla

Riešenie sa skladá z dynamického FM vysielača a FM prijímača, ktorý je diskrétne zakomponovaný do načúvacieho prístroja. Rodič, ošetrovateľ alebo učiteľ jednoducho hovorí do mikrofónu FM vysielača a dynamický FM systém prenáša reč priamo do uší poslucháča/užívateľa načúvacích prístrojov, ktorému tak neunikne jediné slovo z komunikácie. 

 

 

Dynamický FM vysielač značky Phonak

Dynamický FM vysílač značky Phonakinspiro je ocenený dynamický FM vysielač pre použitie učiteľov ako v bežných školách tak v školách pre sluchovo postihnuté. Spolu s dodávanými načúvacími prístrojmi s mikrofónom alebo mini mikrofónom iBoom, inspiro ponúka radu pokrokových funkcií vrátane špeciálného algoritmu AFMA (Adaptive FM Advantage), ktorý výrazne zlepšuje pomer zvukového signálu k hluku, a možnosť používať niekoľko vysielačov inspiro v jednej triede prostredníctvom siete MultiTalker společnosti Phonak (MultiTaker Network).

  

Dynamický FM vysílač značky PhonakSmartLink+ je technologicky najvyspelejší dynamický FM vysielač pre mládež a dospelé, s 3 režimy smerového mikrofónu (SuperZoom, Zoom a Omni), s konektivitou Bluetooth a nástrojmi diaľkového ovládania načúvacích prísrojov. SmartLink + je najlepšia voľba pre tých, ktorí nechcú nič menšieho než to najlepšie pre svoju komunikáciu: pri pracovnom rokovaniach, kde je všadeprítomný hluk, na väčšiu vzdialenosť, doma alebo v zamestnaní, pri šoférovaní auta, v nákupnom centre, na mobile, pri rozhovoru tvárou k tvár, pri pozeraní televízie alebo počúvaní hudby. V skratke: SmartLink + je špička vo svojom obore. Pozrite sa tiež na Video.

 

Dynamický FM vysílač značky PhonakZoomLink+ je dynamický univerzálny FM vysielač pre mládež a dospelé, s 3 režimy smerového mikrofónu, audiovstupom a technológií SoftLanding. ZoomLink + je produkt pre tých, ktorí vedia, čo chcú: lepšie počutie a porozumenie reči pri pracovnom rokovaniach, kde je hluk, na väčšiu vzdialenosť, doma alebo v zamestnaní, pri šoférovaní autom, v nákupnom centre, alebo pri pozeraní televízie či počúvaní hudby.

 

Dynamický FM vysílač značky PhonakEasyLink+ je jednoduchý dynamický FM vysielač pre mládež a dospelé, vybavený jedným režimom smerového mikrofónu (nastaví odborný lekár), audio vstupom a technológií SoftLanding. Umožňuje jednoducho porozumieť konverzácii. EasyLink + je najjednoduchší dynamický FM vysielač k počutiu a užívaniu, ktorý ovládate iba jedným tlačidlom. Jediným stlačením pre zapnutie/vypnutie a nastavenie hladiny mikrofónu, EasyLink + ponúka výhody krištálovo čistého výkonu dynamické FM komunikácie. Naviac integrovaná ochranná technológia SofLanding zaistuje možnosť zapojenia do TV, PC alebo iného zvukového zariadenia pre efektivne bezdrôtové počutie a funkciu rýchleho nabíjania akumulátorom.

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info