CZ SK

Sluchadla Phonak Naída S

Sluchadla Phonak Naída S

Lepšie počutie. Väčšia spoľahlivosť. Neobmedzená komunikácia. 

 

Rozsah pokrytia sluchovej straty

Načúvací prístroj Naída S pokryje stredne ťažkú až hlbokú sluchovú stratu, načúvacie prístroje sú vhodné pre všetky audiometrické konfigurácie.

Najlepšie riešenie pre detské uši
Prielomová inovácia ako je funkcia SoundRecover a vodeodolnosť bola kľúčom k okamžitému úspechu načúvacieho prístroja Naída. Načúvací prístroj Naída S vybavená najnovšej technológie opäť zvyšuje laťku a prináša deťom novú úroveň potešenia z počutia vo veku, keď kvalitné počutie je celkom zásadný pre ich rozvoj.

Načúvacie prístroje Naída S sú vhodné pre deti vštkých vekových kategóriách a sú k dispozícii na troch cenových a výkonnostných úrovniach.

Štýl a farebné prevedenie

Väčšia spoľahlivosť na esteticky atraktívny design  v 17tich farebných odtienoch.

Mini závesné načúvacie prístroje (micro BTE)      Závesné načúvacie prístroje (BTE)

                                                            

Vybavenie

Vybraná úroveň vybavenia (Standard, Advanced, Premium) určuje, akými funkčnými vlastnostami  načúvací prístroj Naída S disponuje. 

Zahrňuje nové funkčné vlastnosti:

 • StereoZoom - bližšie zamerania počutia reči na jedného účastníka a redukcia okolitého hluku
 • auto ZoomControl - umožňuje automatické zameranie smeru počutia v rozsahu 360°. 
 • FlexControl - personalizuje automatický systém tak, aby sa počutie prispôsobila k situáciám a vytvoril zvuk zrozumiteľnejšie a pohodlnejšie namiesto iba zosílenia alebo zmäkčenia
 • UltraZoom - aktivuje veľmi ostré zameranie a zvýraznenie reči prichádzajúci spredu, zatiaľ čo efektívne potláča hluk z pozadia

.... a už známe funkcie:

 • SoundRecover - rozširuje rozsah počujúcich zvukov, najmä vysokofrekvenčných
 • SoundFlow - automatické plynulé preladenie programov podľa počujúcej situácie
 • WhistleBlock - eliminuje nepríjemné pískanie
 • NoiseBlock - obmedzuje hluk okolitého prostredia pre jasnejšiu reč
 • QuickSync - bezdrôtová synchronizácia hlasitosti a programu pre užívateľa dvoch načúvacích prístrojov
 • CROS kompatibilný
 • AOV - akusticky optimalizované odvetrávanie, obmedzuje oklúziu, digitálna výroba

FM komunikacie a doplnky

Vyberte si, či chcete byť pripojený. S bezdrôtovým príslušenstvom značky Phonak si môžete užívať multimediálne zábavy a komunikácie bez obmedzenia. Načúvací prístroj Phonak jednoducho pripojíte k televízii, telefónu, MP3 prehrávači, GPS alebo k počítači.

Nižšie uvádzame zoznam dostupných doplnkov a zariadení FM komunikácie pre načúvací prístroj Naída S.

Phonak ComPilot
Phonak ComPilot -  chytrý doplnok 3-v-1
Phonak ComPilot je dokonalý spoločník 3-v-1, ktorý ponúka skutečne pohodlnú, slobodu bezdrôtovej komunikácie zaistenou hovorovými upozorneniami. ComPilot poskytuje jedoduchý bezdrôtový prístup k televízii, MP3 prehrávači a telefónu, aby uviedli niekoľko málo príkladov. Zariadnie zaručuje stabilné pripojenie. Stavené diaľkové ovládanie je navrhnuté pre jedoduché ovládanie výberu vhodného programu a zmenu hlasitosti. 

 

 

Phonak TVLink S

Phonak TVLink S  - ideálne sledovanie televízie

Zariadenie Phonak TVLink S je riešením pre sledovanie televízie. V kombinácii sa zariadením ComPilot ponúka ohromujúce počúvacie zážitky. Extrémne rýchly prenos signálu v stereo kvalite z televízie do načúvacích prístrojov ponúka vynikajúcu kvalitu zvuku. Naviac jeho jednoduché nastavenie v jednom kroku, keď sa TVLink S a ComPilot spárujú, trvá iba 60 minút!

 

Phonak PilotOnePhonak PilotOne - sila jednoduchosti

Diaľkový ovládač Phonak PilotOne sa zameriava na to podstatné, pokiaľ ide o diskrétne ovládanie načúvacích prístrojov značky Phonak novej generácie Spice. Tento exkluzívne diaľkový ovládač bol navrhnutý pre maximálny účinok a jednoduchosť použitia. Jeho jednoduché medzinárodné ocenenie ergonomický design z nej činí z užívateľského hľadiska najpriateľnejšie diaľkové ovládanie vôbec.

 

Phonak myPilot

myPilot

myPilot je diaľkové ovládanie s farebným LCD displejom. Je to skvelá voľba pre pohodlné ovládanie načúvacieho prístroja, vrátane informácií o stavu. Ovládanie môže byť automatizované v závislosti na potrebách užívateľa načúvacieho prístroja.

 

 

 

 Dynamická FM komunikácia

Vďaka bezdrôtovému komunikačnému systému FM je komunikačne v obtiažných počujúcich situáciách oveľa jednoduchší.

V stručnosti FM systém sa skladá z FM vysielača a jemu pridruženom FM prijímača. Vysielač snímá hlas hovoriacej osoby a odošle jej pomocou rádiových vĺn, bezdrôtovo, priamo na miniaturny FM prijímač, ktorý je pripojený k načúvacím prístrojom poslucháča.

Viac o FM komunikácii  (kliknite prosím na odkaz)

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info