CZ SK

Sluchadla Phonak Nios S H2O

 Načúvacie prístroje Phonak pre deti a  mladistvé

Nielen pre malé detské ušká ale aj s najlepším výkonom.

Malá veľkosť načúvacieho prístroja by nikdy nemala obmedzovať potreby počutia dieťaťa. Načúvací prístroj Nios S H2O v sebe nesú kombinácie najmenšieho designu s najlepším možným výkonom. Načúvací prístroj Nios S H2O umožňujú jednoduché počutie v podobe vodeodolného mini závesného načúvacieho prístroja

 

Rozsah pokrytia sluchovej straty

Načúvací prístroj Nios S H2O pokryje mierne až ťažké sluchové straty, načúvacie prístroje sú vhodné pre deti akéhokoľvek veku a dospelý.

 

Štýly a farebné prevedenie

Načúvacie prístroje Nios S H2O sú ponúkané vo verzii mini závesného načúvacieho prístroja v 17tich atraktívnych farebných odtienoch.

 

 

Kľúčové funkčné vybavene

  • SoundRecover - pre zväčšený rozsah počuteľnosti vysokofrekvenčných zvukovNačúvacie prístroje Phonak pre deti a mladistvé
  • WhistleBlock - eliminuje nepríjemné pískanie
  • Voděodolnost - ideálny spoločník všade, kde je voda alebo prach, bez ohľadu na vykonanú aktivitu
  • UltraZoom - inovovaná technológia smerových mikrofonov
  • SoundFlow - pre náročne rýchlo sa meniace počúvacie prostredie

 

Dynamická FM komunikácia - pre náročné počúvacie prostredie 

Phonak designově integrovaný FM přijímačSystém dynamickej FM komunikácie poskytuje výnimočnú čistotu zvuku, keď vaše dieťa potrebuje komunikovať v obtiažných počučujúcich prostrediach, ako sú školská tieda alebo rušná verejné miesta, nákupné centrá, prostriedky MHD. Ďalej výrazne pomáhá v situáciách, keď dieťa nemôže stát čelom k rečníkovi, napríklad pri šoférovaní auta, alebo sa tlačí v kočíku. 

 

 

S bezdrôtovom príslušenstvom značky Phonak si môžete užívať multimediálne zábavy a komunikaciu bez obmedzeniach. Načúvací prístroj Phonak jednoducho pripojíte k televízii, telefónu, MP3 prehrávači, GPS alebo k počítači.

Nižšie uvádzame zoznam dostupných doplnkov a zariadení FM komunikácie pre načúvací prístroj Nios S H2O. 

Phonak ComPilot
Phonak ComPilot - pripojenie sa k bezdrôtovému svetu modernej komunikácie
Ako rastú, deti stále častejšie používajú telefóny, počítače, MP3 prehrávače a herné konzole. ComPilot je ideálnym komunikačným rozhraním na báze Bluetooth, ktoré umožnujú vášmu dieťaťu všetky tieto zariadenie jednoducho bezdrôtovo používať.


 


 

Phonak TVLink SPhonak TVLink S - sledovanie televízie v StereoSound
Deti milujú televíziu a práve TVLink S v kombinácii so zariadením ComPilot im ponúka výnimočný zážitok z počutia. Phonak TVLink S jednoducho pripojíte cez Bluetooth načúvacích prístrojov vášho dieťaťa k televízoru, najviac vo zvukovej kvalite StereoSound.

 

 

 

Phonak myPilot

myPilot

myPilot je diaľkové ovládanie s farebným LCD displejom. Je to skvelá voľba pre pohodlné ovládanie načúvacích prístrojov, vrátane informácií o stave. Ovládanie môže byť automatizované v závislosti na potrebách užívateľov načúvacích prístrojov.

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info