CZ SK

Konverzácia v hluku a na väčšiu vzdialenosť

Bezdrátová komunikace PhonakPokiaľ ste obklopený hlukom, alebo sa snažíte počúvať hovor na diaľku, udržat konverzáciu s jedným alebo viacerými osobami môže byť náročné - a to i s najmodernejšími načúvacími prístrojmi. V týchto náročných počujúcich situáciách vám môže pomôcť náš široký výber bezdrôtového príslušenstva.

Riešenie počutia

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom počuť  lepšie a rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v troch farebných variantách je ako z Bondu :-) a robí z neho diskrétného spoločníka do každej spoločnosti.

Postavené na ceľkom unikátnu technológiu Roger, toto plno automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetvie. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s ďalšími Roger Penmi alebo v spojenie s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave taktiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať tiež pre počutie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom efektívne komunikovať v počujúcich situáciách tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchnú odev partnera užívateľa načúvacieho prístroja, s kým  je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v šumu.

Môže byť používané samostatne, spolu s ďalšími mikrofonmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať k počúvaniu televízie a multimediálnych zariadení.

Phonak RemoteMic

Phonak RemoteMic

RemoteMic je rýchly a jednoduchý spôsob, ako zlepšiť zrozumiteľnosť komunikácii tvárou v tvár v obtiažných počujúcich situáciách a na väčšiu vzdialenosť.

RemoteMic sa pripevní na oblečenie hovoriacej osoby a jeho hlas posiela bezdrôtovo priamo do načúvacieho prístroja cez zariadenie ComPilot. 

Nastavená hlasitosť načúvacieho prístroja sa automaticky zníží po dobu príjímania signálu zo zariadenia RemoteMic.

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel - multifunkčný zázrak

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info