CZ SK

Konverzácia v hluku a na väčšiu vzdialenosť

Bezdrátová komunikace PhonakPokiaľ ste obklopený hlukom, alebo sa snažíte počúvať hovor na diaľku, udržat konverzáciu s jedným alebo viacerými osobami môže byť náročné - a to i s najmodernejšími načúvacími prístrojmi. V týchto náročných počujúcich situáciách vám môže pomôcť náš široký výber bezdrôtového príslušenstva.

Riešenie počutia

Roger Pen

Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom počuť  lepšie a rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v troch farebných variantách je ako z Bondu :-) a robí z neho diskrétného spoločníka do každej spoločnosti.

Postavené na ceľkom unikátnu technológiu Roger, toto plno automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetvie. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s ďalšími Roger Penmi alebo v spojenie s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave taktiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať tiež pre počutie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom efektívne komunikovať v počujúcich situáciách tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchnú odev partnera užívateľa načúvacieho prístroja, s kým  je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v šumu.

Môže byť používané samostatne, spolu s ďalšími mikrofonmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať k počúvaniu televízie a multimediálnych zariadení.

Phonak RemoteMic

Phonak RemoteMic

RemoteMic je rýchly a jednoduchý spôsob, ako zlepšiť zrozumiteľnosť komunikácii tvárou v tvár v obtiažných počujúcich situáciách a na väčšiu vzdialenosť.

RemoteMic sa pripevní na oblečenie hovoriacej osoby a jeho hlas posiela bezdrôtovo priamo do načúvacieho prístroja cez zariadenie ComPilot. 

Nastavená hlasitosť načúvacieho prístroja sa automaticky zníží po dobu príjímania signálu zo zariadenia RemoteMic.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info