CZ SK

Televízia a multimédiá

Bezdrátová komunikace PhonakAk bojujete s používaním multimediálnych zariadení, alebo sa hádate so svojim partnerom o miernu hlasitosť televízie, bezdrôtové doplnky značky Phonak to vyriešia za vás. Toto riešenie premení vaše načúvacie prístroje na bezdrôtové stereo načúvacie prístroje - a spolu s tým vám umožní najčistejší osobný príjem zvuku priamo do uší bez stresu.

Riešenie počutia televíze a multimédií

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom počuť  lepšie a rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v troch farebných variantách je ako z Bondu :-) a robí z neho diskrétného spoločníka do každej spoločnosti.

Postavené na ceľkom unikátnu technológiu Roger, toto plno automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetvý. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s ďaľšími Roger Penmi alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave tiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať tiež pre počutie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Phonak Roger Clip-On Mic

Phonak Roger Clip-On Mic

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom efektívne komunikovať v počujúcich situáciách tvárou v tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchný odev partnera užívateľa načúvacieho prístroja, s ktorým je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumitelnosť reči v šumu

Môže byť používané samostatne, spolu s ďaľšími mikrofónmi Roger Clip-on Mic alebo s doplnkom Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať k počutiu televízie a multimediálnych zariadení.

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacieho prístroja.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jednoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3, či k televízii - obsadenie v sade Phonak TV Link S.

Phonak ComPilot môže byť rovnako používené ako diaľkové ovládanie načúvacieho prístroja pre zmenu počúvacieho programu alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre jednoduchú interakciu.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info