CZ SK

Bezdrôtová komunikácia pre načúvacie prístroje a kochleárne implantáty

Všestranný vzdialený mikrofón Phonak Roger On

Prekonávanie náročných počúvacích situácií v hluku a na väčšiu vzdialenosť

Moderná technológia načúvacích prístrojov umožňuje vo väčšine situáciách príjemné počutie a porozumenie reči. Avšak pokiaľ telefonujete, sledujete televíziu alebo sa nachádzate v hlučnom prostredí, a súčasne sa snažíte udržať rozhovor s inou osobou, môže to byť pre Vás veľmi frustrujúca skúsenosť.

A to je chvíľa pre doplnkové zariadenie - kompenzačnú pomôcku - k Vašim načúvacím prístrojom, ktoré zaistí lepšiu zrozumiteľnosť reči v najnáročnejších počúvacích situáciách.

Lepšie počuť v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť, behom telefonovania, v triede alebo pri počúvaní televízie a multimediálnych zariadení. Alebo získať jednoduchý a diskrétny prístup k ovládaniu načúvacích prísprojov pomocou diaľkového ovladača.

Phonak Roger pre lepší posluch v náročnom posluchovom prostredí

Ak je potreba dodatočného zvýšenia výkonu načúvacích prístrojov, napríklad pri komunikácii v hluku alebo na väčšiu vzdialenosť, je ideálnym riešením vzdialený mikrofón, ktorý bezdrôtovo prenáša hlas hovoriacej osoby priamo do načúvacích prístrojov užívateľa.

S kompenzačnými pomôckami pre sluchovo postihnutých od značky Phonak si môžete užívať slobodu bezdrôtového pripojenia – zo širokej ponuky si vyberie každý!

Zariadenia Roger spĺňajú požiadavky na kompenzačnú pomôcku, na ktorú je možné žiadať finančný príspevok na príslušnom úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

Sprievodca kompatibility zariadení Phonak Roger pre načúvacie prístroje a kochleárne implantáty

Konfigurátor portfólia bezdrôtového príslušenstva značky Phonak

Kliknutím na obrázok prejdete na interaktívnu verziu. Pozn. iba v anglickom jazyke.

Přehled bezdrátového portfolia Phonak Roger

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie