CZ SK

Diaľkové ovládanie pre načúvacie prístroje

Ponuka diskrétnych a užívateľsky prívetivých diaľkových ovládačov Vám umožní rýchle a jednoduché ovládanie Vašich načúvacích prístrojov. Už nebudete musieť hľadať správny ovládací prvok na načúvacom prístroji - vďaka diaľkovým ovládačom Phonak to bude rýchle a jednoduché z pohodlia Vašeho vrecka. Ideálne padnú do ruky a ich atraktívny dizajn z nich robí predovšetkým módny doplnok.

Phonak RemoteControl - ovláda načúvacie prístroje jednoducho a diskrétne

Phonak RemoteControl - ovláda načúvacie prístroje jednoducho a diskrétne

Phonak RemoteControl umožňuje vykonávať zmeny v nastavení načúvacích prístrojov: buď hlasitosti alebo posluchového programu stlačením jediného tlačidla.

Tri veľké tlačidlá pre ľahkú manipuláciu a maximálne pohodlie. Okrem jednoduchého ovládania oceníte diskrétny a moderný dizajn. Diaľkový ovládač Phonak RemoteControl disponuje svetelnou kontrolkou, ktorá indikuje odomknutie a zamknutie ovládača, zmenu programu alebo stav batérie.

Zariadenie Phonak RemoteControl musí byť pred použitím spárované s Vašimi načúvacími prístrojmi. Párovanie je nevyhnutné vykonať iba jedenkrát. Po počiatočnom párovaní sa zariadenie Phonak RemoteControl pripojí k načúvacím prístrojom automaticky.

Pre načúvacie prístroje Phonak od generácie Marvel.

Vica informácií o zariadení Phonak RemoteControl

Phonak PilotOne II pre ľahkú manipuláciu

Phonak PilotOne II pre ľahkú manipuláciu

Zariadenie Phonak PilotOne II je najjednoduchší diaľkový ovládač pre načúvacie prístroje.

Ergonomicky tvarované tlačidlá umožňujú veľmi jednoduchú manipuláciu. Diaľkový ovládač disponuje veľkými tlačidlami pre jednoduché ovládanie hlasitosti. Ďalej je možné tiež prepínať medzi nastavenými programami načúvacieho prístroja. Pri stlačení najnižšie položeného tlačidla na ovládači dôjde k prepnutiu na predvolený program načúvacieho prístroja. Medzi tlačidlami pre ovládanie hlasitosti je umiestnený svetelný indikátor, ktorý indikuje situácie ako odomknutie a zamknutie ovládača, voľbu programu alebo aktuálny stav batérie.

Pre načúvacie prístroje Phonak.

Viac informácií pre zariadenie PilotOne II

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie