CZ SK

Zrozumiteľné počúvanie nielen v škole

Moderná výučba so značkou Phonak jednoducho

Ku skutočnému a zmysluplnému vzdelávaniu dochádza vtedy, keď sú do nej deti naozaj zapojené. Avšak zapojenie je možné iba vtedy, pokiaľ žiaci a študenti môžu jasne počuť a rozumieť svojmu učiteľovi. Unikátne riešenie technológie Roger premosťuje medzeru zrozumiteľnosti počutia tak, že vysiela hlas učiteľa priamo do ucha študenta - užívateľa načúvacieho prístroja alebo kochleárneho implantátu.

Riešenie zrozumiteľnosti počúvania v škole

Unikátna inteligentná akustika interiérov

Phonak Dynamic SoundField - Riešenie akustiky a zrozumiteľnosti počutia v interiéri v 5tich minutách! Automaticky a jednoduchšie!

Aby dieťa dosiahlo najlepšie vzdelanie, musí byť schopné behom výučby počuť hlas učiteľa jasnejšie a zrozumiteľne, čo bohužiaľ nie je vždy možné. Faktory, ako je hluk v triede, vzdialenosť medzi učiteľom a študentov a veľmi často zlá akustika učebnej miestnosti, môžu sťažiť porozumenie výučby i pre dieťa s normálnym sluchom.

Pre učiteľa hlučná učebňa znamená zvýšiť hlas, aby bol počuť, čo často vedie k zachrípnutiu jeho hlasiviek, bolesti a prípadne dočasnej strate hlasu či nútenému pracovnému voľnu.

Za týmito dôvodmi stojí zrod technologie SoundField - zrozumitelne zosilniť hlas učiteľa a tým napomáha študentom, aby bez obmedzenia počuli a rozumeli výučbe zo všetkých smerov. Toto opatrenie následne vedie k zlepšeniu študijného výkonu žiakov.

 

Preukázané výhody komunikačného systému Phonak Roger SoundField:

  • Zlepšenie počujúcich a študijných šikovností u detí
  • Zníženie nárokov na hlas učiteľa
  • Učitelia opakujú pokyny a informácie menej často
  • Lepšia organizácia výučby a riadenie triedy

Komunikačný systém Roger SoundField pre vybavenie jednej triedy zahŕňa:

  • DigiMaster 5000 (do 100 m2) alebo DigiMaster 7000 (do 300 m2)
  • stojan
  • riadiacu jednotku Roger Touchscreen Mic s vstavanými mikrofónmi

*Skúsenosti užívateľov

Pre ponuku na mieru Vášmu priestoru nás kontaktujte na e-mailu helpdesk.phonak@akustik.sk.

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie