CZ SK

Prijímače Roger

Prijímače Roger

Prijímače Roger

Phonak ponúka tri rôzne riešenia prijímačov. Pre akúkoľvek značku načúvacích prístrojov či kochleárnych implantátov je možné nájsť ideálne riešenie.

Vhodným pomocníkom pre výber prijímača je Konfigurátor Roger, pomocou ktorého sa dozviete, aké riešenie je dostupné pre Vašu značku a model načúvacieho prístroja.

Na uvedené zariadenia je možné získať finančný príspevok od Úradu práce alebo z nadácie.

Integrovaný prijímač Phonak Roger

Integrovaný prijímač Phonak Roger

 

Diskrétny vodeodolný prijímač s atraktívnym designom sa priamo pripojí k načúvacím prístrojom Phonak.

 

Eshop pre načúvacie prístroje

Univerzálny prijímač Phonak Roger X

Univerzálny prijímač Phonak Roger X

 

Roger X je miniatúrny univerzálny prijímač, ktorý je kompatibilný s takmer akoukoľvek značkou načúvacích prístrojov alebo kochleárneho implantátu.

 

Zistiť viac o prijímači Phonak Roger X

Univerzálny prijímač Phonak Roger MyLink

Univerzálny prijímač Phonak Roger MyLink

 

Univerzálny prijímač Roger MyLink na závesnej šnúrke na krk je jednoducho použiteľný a kompatibilný so všetkými načúvacími prístrojmi, ktroré sú vybavené vstavanou T-cievkou.

Rovnako je kompatibilný s väčšinou bezdrôtových mikrofónov Phonak Roger. Disponuje výstupom pre slúchadlá.

 

Eshop pre načúvacie prístroje

Phonak Roger Focus - príležitosť sa plne sústrediť

Phonak Roger Focus - príležitosť sa plne sústrediť

Účinné riešenie pre kompenzáciu jednostrannej straty sluchu, ADHD (Porucha pozornosti s hyperaktivitou), PAS (Porucha autistického spektra), alebo APD (Anxiózna porucha osobnosti).

Lepšia sústredenosť má priaznivý vplyv na komunikačné schopnosti používateľa. Zlepšuje takisto porozumenie pre užívateľov bez sluchovej straty. U spomínaných porúch má zásadný vplyv na život detí, a to najmä pokiaľ ide o ich úspech v škole. U technológie Roger bolo preukázané, že pomáha deťom sa lepšie sútrediť na slová učiteľa a následne zlepšuje komunikáciu s učiteľom aj zapojenie do konverzácie so svojimi spolužiakmi.

Hlas učiteľa je prenášaný pomocou mikrofónu Roger priamo do zariadenia Phonak Roger Focus bez rušivého hluku na pozadí posluchového prostredia. Je vodeodolný a prachuodolný, dostupný v najrôznejších farbách. Roger Focus je kompatibilný so vzdialenými mikrofónmi Phonak Roger a systémom Phonak Roger Dynamic SoundField. Zariadenie Roger Focus funguje na báze prijímača signálu z mikrofónov Roger, teda sa nejedná o zariadenie nahradzujúce funkciu načúvacích prístrojov.

Eshop pre načúvacie prístroje

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie