CZ SK

Zrozumiteľné počúvanie televízie s načúvacími prístrojmi

Ak bojujete s používaním multimediálnych zariadení, alebo sa hádate so svojím partnerom o mieru hlasitosti televízie, bezdrôtové doplnky značky Phonak to vyriešia za Vás. Tieto riešenia premenia Vaše načúvacie prístroje v bezdrôtové stereo slúchadlá - a spolu s tým Vám umožnia najčistejší osobný príjem zvuku priamo do uší bez stresu.

Phonak TV Connector - pre počutie ako z VIP tribúny

Phonak TV Connector - pre počutie ako z VIP tribúny

Zariadenie Phonak TV Connector je bezdrôtové riešenie pre počúvanie televízie vo vynikajúcej stereo kvalite zvuku.

Nevyžaduje žiadnu zložitú inštaláciu. Akonáhle TV Connector pripojíte do siete a k televízii a Vaše načúvacie prístroje sú v jeho dosahu, pripojenie prebehne úplne automaticky. Prevádzkový dosah zariadenia Phonak TV Connector je až 15 metrov.

Užívajte si bezstarostné sledovanie televízie spolu s ostatnými členmi domácnosti!

Pre načúvacie prístroje Phonak Audéo B-Direct a od generácie Phonak Marvel.

Eshop pre načúvacie prístroje

Phonak Roger Select - silný spojenec pre Váš spoločenský život

Phonak Roger Select - silný spojenec pre Váš spoločenský život

Roger Select je všestranný bezdrôtový mikrofón.

Univerzálny vzdialený mikrofón Roger Select je ideálny pre použitie v stacionárnej polohe, napr. v reštaurácii. Umiestnený v strede stola diskrétne a úplne automaticky sníma reč osoby, ktorá práve hovorí, a plynulo sa prepína od jedného hovorcu k druhému. Disponuje niekoľkými režimami smerovania mikrofónu - voľba je na Vás.

Atraktívny miniatúrny dizajn v troch farebných variantoch, pre umiestnenie na stôl, alebo prichytenie na oblečenie, z neho robí diskrétneho spoločníka do každej spoločnosti.

Roger Select je vybavený konektivitou Bluetooth® pre telefonovanie.

Pre načúvacie prístroje a kochleárne implantáty akejkoľvek značky.

Eshop pre načúvacie prístroje

Phonak TVLink II pre pohodlné počúvanie televízie

Phonak TVLink II pre pohodlné počúvanie televízie

Bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink II je ideálnym riešením pre sledovanie televízie. Sledovanie televízie pre užívateľov načúvacích prístrojov ešte nebolo dokonalejšie. Zariadenie Phonak TVLink II sa jednoducho pripojí k televízoru. Následne je prostredníctvom technológie Bluetooth zaistený prenos zvuku z televízie priamo do načúvacieho prístroja. Unikátna technológia StereoSound zaručuje dokonalý zážitok z počúvania. Dosah prenosu je až 30 metrov, čo umožňuje úplne voľný pohyb. Základňa modulu TVLink II slúži ako nabíjacia stanica pre komunikačné rozhranie Phonak ComPilot II.

Sada obsahuje základňu Phonak TVLink II a komunikačné rozhranie Phonak ComPilot II.

Pre načúvacie prístroje Phonak.

Eshop pre načúvacie prístroje

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie