CZ SK

Načúvacie prístroje Phonak M

Vaša nová láska na prvé počutie - zoznámte sa prosím

Technologie Phonak generace Marvel

 

 

Nová generácia načúvacích prístrojov Marvel predstavuje ničím nelimitovaný záväzok značky Phonak zlepšovať počutie bez akéhokoľvek obmedzenia.

Umožňuje naozaj výnimočný výkon počutia, porozumenia reči a kvalitu zvuku - bez ohľadu na náročnosť posluchového prostredia.

Čo robí Marvel ešte úžasnejším?

AutoSense OS 3.0Operační systém Phonak AutoSense OS
Najnovšia generácia operačného systému Phonak rozpoznáva a automaticky sa prispôsobuje tak, aby presne odpovedala na väčší počet posluchových situácií než kedykoľvek predtým¹. Poskytuje Vám:

  • Najlepšie hodnotenú kvalitu streamovaného zvuku
  • Zlepšenie kvality zvuku pri zachovaní výkonu počutia a porozumenia reči
  • Rozoznáva a automaticky sa prispôsobuje tak, aby presne odpovedal na väčší počet posluchových situácií, než tomu bolo predtým
  • Prvý načúvací prístroj na svete, ktorý klasifikuje streamovanie signálu!

Binaurálna VoiceStream Technology™

Binaurální VoiceStream Technology Phonak

Táto unikátna technológia Phonak bola vyvinutá na základe skutočnosti, že dve uši počujú lepšie ako jedno.

Streamuje plnú šírku pásma zvuku v reálnom čase a obojsmerne, rieši náročné situácie pri počúvaní simuláciou toho, ako mozog spracováva zvuky z oboch uší.

Používanie dvoch načúvacích prístrojov zaisťuje, že budete mať prospech z porozumenia reči v oboch ušiach, najmä v hlučnom prostredí, pri telefonovaní alebo pre situáciu, kedy používateľ načúvacieho prístroja nemôže stať tvárou v tvár hovoriacej osobe.

Konektivita so smartfónmi alebo telefónmi s Bluetooth®

Konektivita Bluetooth

Na rozdiel od iných načúvacích prístrojov, ktoré sú dostupné na trhu, sa načúvacie prístroje  Marvel môžu pripojiť priamo k Vášmu smartfónu s operačným systémom iOS alebo Androidu, alebo k iným telefónom s podporou Bluetooth®, a streamovať akýkoľvek druh zvuku.

Umožňuje skutočný telefónny hovor hands-free a dokonca sa dá nastaviť aj počuteľné telefónne oznámenie tak, aby bolo počuť prostredníctvom načúvacích prístrojov.

Marvel taktiež poskytuje stereofónnu kvalitu zvuku pre hudbu, videá, e-knihy, podcasty a ďalšie.

Prehľad kompatibility mobilov

Informácie o kompatibilite sú orientačné. Úrovne a verzia hardvéru a softvéru mobilných telefónov sa môžu líšiť a existuje nespočetné množstvo ich kombinácií. Phonak, distribútor a výdajňa nenesie žiadnu zodpovednosť za prípadnú nekompatibilitu a je plnou zodpovednosťou používateľa, aby otestoval kompatibilitu so svojim mobilným telefónom pred prijatím akéhokoľvek rozhodnutia o nákupe.

Technológia Roger™

Sluchadla Phonak Audéo M a Roger SelectAbsolútny prielom v posluchovej technológii predstavuje RogerDirect™, ktorý umožňuje mikrofónom Roger streamovať priamo do načúvacích prístrojov Marvel bez nutnosti pripojenia externého prijímača!

Vďaka tejto jedinečnej inovácii sa môžete naplno zúčastniť konverzácií aj vo veľmi hlučnom prostredí, ako sú reštaurácie, pracovné rokovania alebo školské aktivity.

Technológia AirStream™

Phonak TV Connector pro pohodlné sledování  televizePhonak Marvel tiež ponúka technológiu AirStream™, ktorá poskytuje špičkové streamovanie z akejkoľvek televízie alebo stereo systému.

Vstavaná v zariadení Phonak TV Connector, ktoré predstavuje jednoduché riešenie "Plug and Play", si môžete vychutnať svoje oblúbené televízne programy a filmy v najvyššej kvalite zvuku.

Je to rovnaké, ako keď používate bezdrôtové slúchadlá - očakávajte ešte lepšiu kvalitu zvuku, pretože načúvacie prístroje Marvel vedia rozlišovať medzi streamovanou rečou a hudobným signálom a automaticky sa prispôsobiť tak, aby Vám poskytovali optimálnu kvalitu zvuku.

Technológia AirStream™ je vstavaná tiež v zariadení Phonak PartnerMic™, čo je jednoducho použiteľný klopový mikrofón, ktorý je optimálny pre individuálnu konverzáciu v hluku.

Dobíjacia technológia Li-ion batérie

Mini nabíjačka Phonak k načúvacím prístrojom generácie MarvelPhonak je priekopníkom dobíjania v obore posluchových technológií zavedením lithium-iontových dobíjacích batérií.

Batérie sú konštruované so životnosťou 6 rokov. Môžete si vychutnať neobmedzené počúvanie a prenos dát po celý deň, bez toho aby ste sa museli starať o výmenu batérií.

Nabíjacie načúvacie prístoje sú vybavené jednoducho použiteľnými nabíjačkami, vrátane nového modelu mini nabíjačky v atraktívnom dizajne so štandardným vstupom USB-C pre nabíjanie.

Prehľad načúvacích prístrojov Phonak generácie Marvel

Štúdie

1 Rodrigues, T. & Liebe, S. (2018). Phonak AutoSense OS™ 3.0. The new & enhanced automatic operating system. Phonak Insight, retrievedfrom www.phonakpro.com/evidence, 17. október 2018.

2 Legarth, S., Latzel, M. & Rodrigues, T. (2018). Media streaming: The sound quality wearers prefer, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. október 2018.

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie