CZ SK

Kochleárne implantáty

Kochleárny implantát Naída CI Q70

Kochleárny implantát Naída CI Q70

Kochleární implantát Naída CI Q70 (Advanced Bionics)

 • Najpokročilejší zvukový procesor na svete
 • Obrovský skok dopredu v zmyslu výkonu a bezdrôtovéej komunikácii
 • Designovo integrovaný prijímač Roger
 • Výber z 12ti štylových farieb
 • Nový diskrétny transparentný mikrofón T-mic™ 2
 • Phonak Binaural VoiceStream Technology™: jeden dotyk zaistí ovládanie hlasitosti, zmenu programu, zrozumiteľnosť reči či telefónny hovor zároveň do oboch uší

Výrobca: Advanced Bionics

Kochleárny implantát Nucleus 5 ML 14i

Kochleárny implantát Nucleus 5 ML 14i
 • Designovo integrovaný prijímač ML 14i (výrobca: Phonak) zaisťuje lepšie porozumenie reči v hluku a na väčšiu vzdáľenosť
 • Výber z 5ti štylových farieb

Výrobca: Cochlear 

Kochleárne implantáty a bezdrôtová technológia Phonak

Technológie Roger - z celkovo nová dimenzia porozumenia reči v hluku a na veľkú vzdiaľenosť

Ku skutečnému a zmysluplnému vzdelávaniu dochádza, kďe sú deti vtiahnutí do výučby. Avšak takéto zapojenie je možné iba vtedy, pokiaľ môžu zrozumiteľne počuť a pochopiť slová učiteľa. U detí sa sluchové postihniutie predstavuje daľšia výzva, ktorá vyžaduje inteligentné rišenie.

V minulosti fungovali FM systémy prostredníctvom mikrofónov a prijímačov a prenášali hlas učiteľa priamo do detského uška s načúvacím prístrojom alebo kochleárného implantátu. Výsledkom bolo zvýšenie porozumenie reči učiteľa a zároveň zlepšenie schopnosti učenia detí.

Súčasný revolučný mikročip technológie Roger umožňuje zcela novú úroveň porozumenia reči v hluku a na veľkú vzdkalenosť.

S touto technologiou sa študenti, ktorý mali predtým s počutím v triede problémy, nemuseli sa viac zaoberať ani v najhlučnejších miestnostiach. Stačí jen jednoducho počúvať a učit sa, protože všetko ostatné zaistí Roger:

 • Maximálny výkon - Roger ponúka v tomto odbore najlepší výkon a hlasovú interpretáciu v hlučnom prostredí - až o 54% prevyšuje výkon tradičnej FM technologie a o 35% výkonu dynamické FM technologie.
 • Uživateľská prievetivosť „Plug and Play" - Na rozdiel od FM systémov nie je treba pre programovanie a ovládanie žiadny software. Uživatelia jednoducho zariadenie pripoja pomocou jediného kliknutia.
 • Plná kompatibilita - Roger je najviac kompatibilný systém svojho druhu. Pracuje prakticky s každým načúvacím prístrojom, kochleárnym implantátom a zosilovacími systémami v miestnosti. Prostrednictvom vysielača Roger inspiro ste schopný súčasne komunikovať s poslucháčmi na úrovni technológie Roger, FM a komunikačného systému Dynamic SoundField.

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie