CZ SK

Telefonovanie

Bezdrátová komunikace PhonakCítíte sa niekedy doslova zahltený okolitým hlukom, keď sa snažíte užívať si doma telefónny hovor - možno pre to, že ide televízia alebo si v miestnosti hrajú deti? Alebo by ste si viac priali, aby ste si mohli vychutnať zrozumitelnejšiu komunikáciu pri používaní mobilného telefónu? Doplnky značky Phonak vám môžu byť pomoci nasmerovať hlas volajúceho priamo do vašich načúvacích prístrojov.

Riešenie počutia pri telefonovaní

Phonak DECT CP1

Phonak DECT CP1

Tento bezdrôtový telefón, špeciálne vyvinutý pre užívateľa načúvacieho prístroja, vypadá ako obyčajný telefón, ale v skutočnosti je oveľa výkonnejší, keď zaisťuje prenos zvuku do oboch uší súčasne, znižuje šum prostredia v pozadí a maximalizuje porozumenie konverzácie.

Telefón disponuje i tzv. "zosilujúcim" režimom pre prípad, že užívateľ nemá načúvacie prístroje. Vďaka bezdrôtovému prenosu môže užívateľ držať telefón bežným spôsobom.

A pretože funguje ako bežný telefón, môže ju používať celá rodina :-)

Phonak ComPilot

Phonak ComPilot

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počutie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacieho prístroja.

Vďaka Bluetooth sa dá Phonak ComPilot jedoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefónov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3 a pod. 

Phonak ComPilot môže býť rovnako používané ako diaľkové ovládanie načúvacích prístrojov pre zmenu počujúceho programu alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre jednoduchšiu interakciu.

Phonak Roger Pen

Phonak Roger Pen

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom počuť a lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktivny design v troch farebných variantách je ako z Bondu :-) a činí z neho diskrétného spoločníka do každej spoločnosti.

Postavené na ceľkom unikátnu prevratnú technológiu Roger toto plne automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetví. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s daľšími Roger Penmi alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave tiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať tiež pre počúvanie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info