CZ SK

Telefonovanie aj s načúvacími prístrojmi zvládnete na jednotku

Cítite sa niekedy doslova zahltení okolitým hlukom, keď sa snažíte sústrediť sa na telefonický hovor - možno preto, že ide televízia alebo si v miestnosti hrajú deti? Alebo by ste si skôr priali, aby ste si mohli vychutnať zrozumiteľnejšiu komunikáciu pri používaní mobilného telefónu? Doplnky značky Phonak Vám môžu pomôcť nasmerovať hlas volajúceho priamo do Vašich načúvacích prístrojov.

Načúvacie prístroje Phonak od generácie Marvel

Načúvacie prístroje Phonak od generácie Marvel

Špičková posluchová technológia značky Phonak umožňuje priamu konektivitu načúvacích prístrojov od generácie Marvel k akémukoľvek smartfónu s Bluetooth, využiteľné pre operačný systém iOs aj Android!

S ňou si môžete užívať skutočného telefonovania hands-free, stereofónnu kvalitu zvuku, streamovania hudby, videí alebo podcastov.

Poznámka: Na lekársky poukaz zdravotné poistovne hradia 1x za päť rokov príspevok na načúvacie prístroje. Informujte se u svojho odborného lekára ORL alebo foniatra.

S načúvacími prístrojmi Phonak telefonujete hands-free 

Phonak Roger Pen - atraktívny, avšak diskrétny spoločník

Phonak Roger Pen - atraktívny, avšak diskrétny spoločník

Roger Pen je elegantný bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje používateľom načúvacích prístrojov lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktívny dizajn v troch farebných variantoch je ako z Bonda :-) a robí z neho diskrétneho spoločníka do každej spoločnosti.

Postavený na úplne jedinečnej technológii Roger toto plne automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie ako akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetví. Roger Pen je možné používať samostatne, prípadne s ďalšími vzdialenými mikrofónmi Roger. Zariadenie Roger Pen má vo svojej výbave aj Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, počúvanie televízie či iných multimediálnych zariadení.

Pre načúvacie prístroje a kochleárne implantáty akejkoľvek značky.

Viac informácií o zariadení Phonak Roger Pen

Phonak ComPilot II

Phonak ComPilot II

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot II umožňuje užívať si telefonovania a vysokej kvality čistoty stereo zvuku pre počúvanie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacích prístrojov.

Vďaka Bluetooth je možné Phonak ComPilot II ľahko pripojiť k mobilu, počítaču, tabletu, mp3 apod.

Phonak ComPilot II môže byť tiež používaný ako diaľkové ovládanie načúvacích prístrojov pre zmenu posluchového programu alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka aj zvuková upozornenia pre ľahšiu interakciu.

Pre načúvacie prístroje Phonak.

Viac informácií o zariadení Phonak ComPilot II

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info