CZ SK

Telefonovanie aj s načúvacími prístrojmi zvládnete na jednotku

Cítite sa niekedy doslova zahltení okolitým hlukom, keď sa snažíte sústrediť sa na telefonický hovor - možno preto, že ide televízia alebo si v miestnosti hrajú deti? Alebo by ste si skôr priali, aby ste si mohli vychutnať zrozumiteľnejšiu komunikáciu pri používaní mobilného telefónu? Doplnky značky Phonak Vám môžu pomôcť nasmerovať hlas volajúceho priamo do Vašich načúvacích prístrojov.

Načúvacie prístroje Phonak od generácie Marvel

Načúvacie prístroje Phonak od generácie Marvel

Špičková posluchová technológia značky Phonak umožňuje priamu konektivitu načúvacích prístrojov od generácie Marvel k akémukoľvek smartfónu s Bluetooth, využiteľné pre operačný systém iOs aj Android!

S ňou si môžete užívať skutočného telefonovania hands-free, stereofónnu kvalitu zvuku, streamovania hudby, videí alebo podcastov.

Poznámka: Na lekársky poukaz zdravotné poistovne hradia 1x za päť rokov príspevok na načúvacie prístroje. Informujte se u svojho odborného lekára ORL alebo foniatra.

S načúvacími prístrojmi Phonak telefonujete hands-free 

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie