CZ SK

Chcem vyskúšať

Chcem vyskúšať načúvacie prístroje Phonak

Vyskúšajte multifunkčný zázrak Marvel

Máte záujem vyskúšať technologicky najvyspelejšie načúvacie prístroje všetkých čias? Napíšte nám, ktorú z našich pobočiek máte najbližšie a kontakt na Vás, a my sa Vám ozveme s ponukou termínu na konzultáciu, aj na diaľku. Jednoduchšie to už byť nemôže!

Načúvacie prístroje Phonak láska na prvé počutie

Mám záujem o konzultáciu: *

Prihlásiť sa k odberu spravodaja: *

Kontrolný kód

i

Ďakujeme za Vašu správu, budeme Vás čoskoro kontaktovať.

Uvedené osobné údaje sú považované za dôverné a je s nimi zaobchádzané v súlade s platnými zákonnými ustanoveniami v oblasti ochrany osobných údajov (Zákon č. 18/2018 Z. z. O ochrane osobných údajov, v znení neskorších predpisov, a Všeobecné nariadenie o ochrane údajov - Nariadenie (EÚ) 2016/679). Sú spracovávané spoločnosťou Akustik plus, s. r. o. za účelom predstavenia nových načúvacích prístrojov Phonak. Právnym základom je oprávnený záujem spoločnosti Akustik plus s. r. o. v zmysle zlepšovania služieb a predstavovania nových produktov. Vyplnením tohto dotazníka potvrdzujete, že ste s vyššie uvedenými podmienkami oboznámení a súhlasíte s nimi.

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie