CZ SK

Načúvacie prístroje Phonak

Kvalitné počutie na dosah.

Načúvací prístroj Phonak predstavuje unikátne portfólio načúvacích pristrojov, ktoré spĺňajú potreby všetkých uživateľov bez ohľadu na rozsah straty sluchu, osobné preferencie, životný štyl alebo rozpočet. Načúvacie prístroje Phonak splnia Vaše očakávania – a to nielen z hľadiska bezkonkurenčnej technológie, ale predovšetkým vďaka jednoduchosti používania.

Celkom dobre oceníte skvelý výkon, jednoduchú manipuláciu rovnako tak ako širokú funkcionalitu založenú na bezdrôtovej komunikácii.

Jednotlivé modely načúvacích prístrojov sa od seba odlišujú unikátnou charakteristikou - súborom špecifických funkčných vlastností.

Vyberte si taký načúvací prístroj, ktorý bude vyhovovať Vašim sluchovým nárokom a životnému štýlu.

Cenník načúvacích prístrojov

Cenník načúvacích prístrojovCena načúvacích prístrojov sa skladá z veľa "priemených" komponentov. Pre lepšiu predstavu môžeme využiť paralelnú cenu zariadenia auta alebo počítača: vždy záleží na značke, aktuálnosti modelov a úrovni vybavenia (elementárne - ekonomické - štandardné - nadštandardné).

Cenník načúvacích prístrojov Phonak zohľadňuje všetky parametre, ktoré sú súčastou procesu výberu a kompletných načúvacích prístrojov ako komunikačný systém.

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie