CZ SK

Ochrana sluchu

Profesionálna ochrana sluchu - pre každého uživateľa a v každej situácii

Ochranu sluchu berieme vážne. Naša široká ponuka pre ochranu sluchu zaistí riešenie pre každého, kdo to potrebuje: od pracovníkov v priemyslových oboroch (výroba, stavebníctvo), cez remeslné profesie, hudobníci a častý návštevník koncertov, či športovec (streľba, myslivecstvo, motošport), ktoré sa pohybujú alebo sú vystavené v hlučnom prostredí, avšak potrebuje zachovať plné vnímanie svojho okolia.

Individuálna ochrana sluchu na objednávku

Individuální ochrana sluchu průmysl Individuální ochrana sluchu hudební profesionálové Individuální ochrana sluchu sportovní odvětví Individuální ochrana sluchu volnočasové aktivity

Ušná upchávka/tvarovka je vyhotovena na mieru uživateľa pre celodenný komfort a poskytuje úroveň ochrany sluchu v závislosti na všadeprítomný hluk prostredia. Integrovaná do komunikačného systému zaistuje bezproblémovú rádiovú/telefónnu kompatibilitu.

 

Individuální ochrana sluchu  Individuální ochrana sluchu Ochrana sluchu - tvarovky na míru Individuální ochrana sluchu - display tvarovek

Chránte si svôj sluch

  • Pokiaľ pracujete v hlučnom prostredí (rizikové nad 80 dB), chránte svôj sluch.Úrovne hluku
  • Používajte ochranu sluchu, ako sú penové ušné upchávky, ušné upchávky vyrobené na mieru alebo slúchatká.
  • Doma stíšte hlasitosť televizie, rádia, hi-fi a mp3.
  • Používajte upchávky do uší alebo slúchatká pri používaní hlučných zariadeniach, ako je napr. kosačka na trávu, motorová píla, brúska, vyžínač trávy, vysávač lístia a pod.
  • Kupujte tichšie zariadenia. Porovnejte hodnotenie vydávaného hluku zariadenia pri jeho používaniu, ktoré sa uvádzajú v decibeloch (dB) - čím nižšie, tým lepšie.
  • Obmedzte počet hlučných zariadení pracujúcich v rovnakej dobe vo vašom okolí.
  • Vyhnite sa liekom, ktoré môžu byť nebezpečné peo váš sluch. Nezabudnite sa opýtať svojho praktického lekára na možné účinky predpísaného lieku na sluch.
Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie