CZ SK

Phonak Audéo M

Načúvací prístroj Phonak Audéo Marvel - Multifunkčný zázrak pre Váš nový život

Načúvacie prístroje Phonak Marvel je láska na prvé počutie

Chcem vyskúšať novinku

Phonak Marvel je víťazom prestížneho ocenenia Inovácia roku 2019

Phonak Marvel víťazný produkt Inovácia roku 2019

Načúvacie prístroje Phonak Audéo M - Láska na prvé počutie

Sluchadla Phonak Audéo Marvel oceněna prestižním oceněním CES Innovation Awards Honoree v kategorii Accessibility. Průlomová technologie Marvel s univerzálním připojením Bluetooth® je první na světě, která plně podporuje binaurální přímé vysílání z Androidu™, iPhonu® a miliardy dalších zařízení. Ocenění CES Innovation Awards představují přední celosvětový program v oblasti spotřebitelských technologií.Sluchadla Phonak Audéo Marvel multifunkční zázrak

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel sú

zamerané na to, čo očakávate

od prémiových načúvacích prístrojov -

jasný a bohatý zážitok z počutia.

V kombinácii s modernou technológiou

sú načúvacie prístroje Audéo Marvel

multifunkčné, ktoré Vám prinesú

lásku na prvé počutie :-).

Jasný, bohatý zvuk

Keď hovoríme láska na prvé počutie, nemáme na mysli iba Vašu prvú skúsenosť s načúvacími prístrojmi Marvel, ale vždy, keď si ich nasadíte! Vychutnajte si lepšie porozumenie reči v hluku¹, menšom úsilí pri počúvaní² a nechajte sa ohromiť, ako skvelo Vaše načúvacie prístroje fungujú v každodennom živote.

Pripojí sa k smartfónom, televízorom a ďalším

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Marvel sa môžu pripojiť priamo k Vášmu smartfónu s operačným systémom iOS alebo Android, alebo k iným telefónom s podporou Bluetooth®. So zariadením Phonak TV Connector, jednoduchým riešením "Plug and Play", si môžete vychutnať svoje obľúbené televízne programy a filmy. Používajte načúvacie prístroje Marvel pre telefonovanie k volaniu hands-free a pre počúvanie televízie, hudby, e-knihy, a ešte oveľa viac. Pri streamingu vždy v najlepšej kvalite zvuku. Je to rovnaké, ako keď používate bezdrôtové slúchadlá - očakávajte možno ešte lepšiu kvalitu, protože načúvacie prístroje Marvel vedia rozlišovať medzi streamovanou rečou a hudobnými signálom, a automaticky sa prispôsobí tak, aby Vám poskytovala optimálnu kvalitu zvuku.

Dobíjacie modely

K dispozícii s výkonnou dobíjacou technológiou, načúvacie prístroje Phonak Marvel sa jednoducho používajú, rýchlo nabíjajú a ponúkajú počutie po celý deň vrátane streamovania. To znamená nikdy viac problém s jednorazovými batériami. Stačí nabiť a ísť!

Aplikácia myPhonak

Nová platforma digitálnych služieb spoločnosti Phonak je zameraná na zlepšenie Vašich individuálnych potrieb pri počúvaní. Pomocou aplikácie myPhonak získate prístup k Posluchovému denníku a k službám vzdialenej podpory, kde môže odborný špecialista prispôsobiť Vaše osobné počutie v reálnom čase.

Vyberte si farbu

Načúvacie prístroje spú dostupné v rade farieb, takže Vaše Audéa budú podľa Vašho výberu rovnako jedinečné ako Vy.

Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M
Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M Sluchadla Phonak Audéo M  

Studie:

Field Study News about Phonak StereoZoom, prosinec 2018 at www.phonakpro.com/evidence
Winneke, A., Latzel, M. & Appleton-Huber (2018). Less listening- and memory effort in noisy situations with StereoZoom, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.
Legarth, S., Latzel, M. & Rodrigues, T. (2018). Media streaming: The sound quality wearers prefer, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, 17. října 2018.

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie