CZ SK

Phonak Sky M

Načúvacie prístroje Phonak Sky Marvel – overené ako najlepšie riešenie pre detský sluch

Akustik Načúvacie prístroje Phonak pre deti a a tínedžerov

Predstavujú kombináciu hneď niekoľkých svetových prvenstiev v technologických inováciách a designu špecifických pre detský sluch všetkých vekových skupín.

Načúvacie prístroje Phonak Sky Marvel chcem vyskúšať

Kľúč k úspešnému vývoju detí

Načúvacie prístroje Phonak Sky Marvel overené najlepšie riešenie pre detský sluch


Blízke vzťahy sú dôležité pre sociálny, emočný a kognitívny vývoj detí.¹

Načúvacie prístroje Sky Marvel umožňujú deťom budovať silné puto k svojmu okoliu prostredníctvom čistého bohatého zvuku a sprístupneniu viacerých slov a konverzácií každý deň.

Čo môžete očakávať?

Čistý, bohatý zvukNačúvacie prístroje Phonak Sky Marvel - nič neprekoná ich konektivitu

AutoSense Sky OS je prvý operačný systém na svete vyvinutý špeciálne pre detský sluch, ktorý poskytuje optimálny zážitok z počutia v situáciách ako sú hlasné učebne alebo vonkajšie ihriská.

Jednoducho sa pripojí k smartfónom, vzdialeným mikrofónom Roger a ďalším

Načúvacie prístroje Sky Marvel sa ľahko pripoja k akémukoľvek smartfónu a k ďalším zariadeniam s technológiou Bluetooth®, čím umožňujú deťom jednoducho si užívať komunikáciu, počúvanie hudby, televízie a veľa ďalšej multimediálnej zábavy.

Dobíjací model

Výkonná dobíjacia technológia značky Phonak ponúka celý deň nepretržitého počutia, vrátane 10 hodín streamovania cez Roger alebo iné médiá.

Deťom na mieru

Načúvacie prístroje Sky Marvel sú vybavené bezpečnostnými prvkami pre bezpečné používanie deťmi a sú navrhnuté tak, aby poskytovali komfort pri nosení, bezpečnosť a odolnosť vo všetkých aspektoch aktívneho života dieťaťa.

Nespočetné množstvo farebných kombinácií

Načúvacie prístroje Sky Marvel sú k dispozícii v rôznych farbách od atraktívnych a žiarivých až po diskrétne odtiene pleti. Deti si môžu vybrať kombináciu farieb, ktorá skutočne zodpovedá ich osobnosti, čo im dodáva sebavedomie, že si nosenie načúvacích prístrojov doslova užívajú.

Správne riešenie pre každú situáciu

Načúvacie prístroje Phonak Sky Marvel sú k dispozícii v dvoch variantoch zohľadňujúcich stupeň straty sluchu Vášho dieťaťa. Odborník Vám odporučí vhodný model a úroveň výkonu a podrobne vysvetlí rozsah vybavenia načúvacieho prístroja z hľadiska adaptabilných funkcií.

 Načúvacie prístroje Phonak Sky M-M pre deti a tínedžerov  Dobíjacie načúvacie prístroje Phonak Sky M-PR pre deti a tínedžerov  Načúvacie prístroje Phonak Sky M-SP pre deti a tínedžerov

Phonak Sky M-M

Phonak Sky M-PR

Phonak Sky M-SP
 • Batéria: 312
 • Pre mierne až stredné straty sluchu
 • Najmenšia veľkosť
 • Batéria: vstavaná dobíjacia lithium-iontová
 • Pre miernu až ťažkú stratu sluchu
 • Počutie po celý deň vrátane 10 hodín streamovania s Rogerom
 • Nabité za 3 hodiny
 • Batéria: 13
 • Pre miernu až hlbokú stratu sluchu
 • Najvyšší rozsah výkonu

Konektivita bez obmedzenia – spojte sa s celým svetom

Zariadenie Phonak Roger Touchscreen Mic nie len pre modernú výučbu   Vzdialený mikrofón Phonak Roger Select pre porozumenie reči v hluku a na diaľku Zariadenie Phonak TV Connector pre streaming televízie a hudby 
Phonak Roger Touchscreen Mic Phonak Roger Select Phonak Roger TV Connector
Jednoduchý intuitívny mikrofón pre vyučujúceho Pre komfort byť súčasťou spoločnej konverzácie Ľahko použiteľné zariadenie pre streamovanie televízie alebo hudby

Poznámky

¹ National Scientific Council on the Developing Child. (2004). Young children develop in an environment of relationships. Retrieved from https://46y5eh11fhgw3ve3ytpwxt9r-wpengine.netdna-ssl.com/wp-content/uploads/2004/04/Young-Children-Develop-in-an-Environment-of-Relationships.pdf

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info