CZ SK

Phonak Virto M

Designové načúvacie prístroje Phonak Virto M Black pre aktívnych užívateľov

Diskrétne načúvacie prístroje v štýlovom prevedení s konektivitou k smartfónom a telefonovaním hands-free.

Chcem vyskúšať najmodernejšiu technológiu Phonak

Krištáľovo čistý, bohatý zvukNačúvacie prístroje Phonak Virto Marvel pre vyznávačov dizajnu
Užite si lepšie porozumenie reči (1) s menším úsilím pri počúvaní v hluku (2). Nechajte sa prekvapiť ako výborne Vaše načúvacie prístroje fungujú už od prvotného nastavenia a opakovane každý deň ako ich používate.

 

Pripojte sa k smartfónom, televízii a k ďalším médiám s Bluetooth
Načúvacie prístroje Virto M-312 sa pripájajú priamo k akémukoľvek smartfónu s iOS alebo Android alebo k iným zariadeniam vybavených technológiou Bluetooth®. Používajte ich pre hands-free hovory, počúvanie televízie alebo hudby, audio knihy, obľúbených podcastov a mnoho ďalšieho.

 

Perfektne sadnú
Pomocou unikátnej biometrickej kalibrácie, ktorá pracuje s viac ako 1600 dátovými bodmi individuálnej anatómie uší, sú načúvacie prístroje Virto vyrobené ako z vonkajšej strany tak aj z vnútra presne pre Vaše dokonalé počutie a vysoký komfort nosenia.

 

Štýlová čierna
Pre vyznávačov moderného štýlu je teraz k dispozícii v designovom čiernom prevedení. Skvele vyzerajú ako v biznis prostredí tak aj pri športových aktivitách.

Víťazom sa stáva ...

Víťaz prestížnej súťaže CES 2020

Aplikácia myPhonak

Vzdialené mikrofóny Roger

– Prispôsobenie posluchových skúsenosti a jemné doladenie svojich načúvacích prístrojov môžete vďaka aplikácii myPhonak cez funkciu Vzdialenej podpory a mnoho ďalších. Stiahnete si zdarma.

Vzdialené mikrofóny s technológiou Roger sú spoľahlivým riešením pre zlepšenie porozumenia reči v hlučnom prostredí a na diaľku (1). Designové mikrofóny streamujú priamo do načúvacích prístrojov Marvel (4).
Načúvacie prístroje Phonak Marvel používajú chytrú aplikáciu myPhonak Načúvacie prístroje Phonak Marvel používajú vzdialené mikrofóny s unikátnou technológiou Roger

*Na vzdialené mikrofóny (asistenčné zariadenia) možno získať príspevok až 90% z obstarávacej ceny od Úradu práce alebo nadácií.

Aká farba sa mi bude hodiť najlepšie

Načúvacie prístroje sú dostupné v kombinácii niekoľkých farebných odtieňov pre lícnu časť a šálku, zvoľte podľa farby pleti alebo ľahkej rozpoznateľnosti miniatúrneho načúvacieho prístroja.

Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel v telovej svetlo ružovej farbe pre lícnu stranu Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel v hnedej farbe pre lícnu stranu Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel v čiernej farbe pre lícnu stranu    
Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel v telovej svetle ružovej farbe Pink Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel v elegantnej farbe White Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel v transparentnej farbe Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel vo farbe Cocoa Načúvacie prístroje Phonak Virto Marvel vo farbe Brown

Riešenie pre Vašu stratu sluchu

 Načúvacie prístroje Phonak Virto M pre aktívnych užívateľov  Načúvacie prístroje Phonak Virto M pre aktívnych užívateľov  Načúvacie prístroje Phonak Virto M pre aktívnych užívateľov s vycibreným štýlom

Phonak Virto M-10 NW O

Phonak Virto M-312 NW O

Phonak Virto M-312
 • Zvukovodový načúvací prístroj na mieru
 • Pre mierne až ťažké straty sluchu
 • Batéria: 10 zinko-vzduchová
 • Celkom neviditeľné
 • Zvukovodový načúvací prístroj na mieru
 • Pre miernu až ťažkú stratu sluchu
 • Batéria: 312 zinko-vzduchová
 • Zvukovodový načúvací prístroj na mieru
 • Pre miernu až hlbokú stratu sluchu
 • Batéria: 312 zinko-vzduchová
 • Bezdrôtová technológia
 • Priama konektivita
 • Telefonovanie hands-free

Objavte Phonak Virto M - Titanium

Objavte Phonak Virto M - Titanium

Načúvacie prístroje sú vyrobené z chirurgického titanu, sú super diskrétne, odolné a majú veľmi nízku hmotnosť.

Štúdie a poznámky

Níže najdete ověřené výsledky dostupných studií.

1 Stewart, E., Rakita, L. & Drexler, J. (2019). StereoZoom Part 1: The benefit of wirelessly connected narrow directionality in Phonak hearing aids for speech intelligibility. Phonak Compendium, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, accessed August 19th, 2019.
2 Winneke, A., Latzel, M. & Appleton-Huber (2018). Less listening- and memory effort in noisy situations with StereoZoom, Phonak Field Study News, retrieved from www.phonakpro.com/evidence, accessed October 17th, 2018.
3 Thibodeau, L. (2014). Comparison of speech recognition with adaptive digital and FM wireless technology by listeners who use hearing aids. American Journal of Audiology, 23(2), 201-210.
4 RogerDirect™ vyžaduje inštaláciu prijímačov Roger v načúvacom prístroji Phonak.

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie