CZ SK

Funkcie načúvacích prístrojov

Je to Váš život a Vaše potreby pre lepšie počutie

Vďaka jedinečným bezkonkurenčným novým funkčným vlastnostiam načúvacích prístrojov budete schopný rozumieť reči a zvukom, ktoré chcete a potrebujete počuť. Ak už pri rozhovoru behom vonkajších aktivít za veterného dna alebo pre zameranie sa na jeden hlas v hlučnom davu. To sú len dva príklady náročného počujúceho prostredia, kde budete schopný komunikovať a rozumieť viac.

Operačný systém AutoSense OS

Unikátny operačný systém načúvacích prístrojov Phonak AutoSense OS

Zrozumiteľnosť všade

Naša jedinečná binaurálna technológia VoiceStream Technology™ detekuje rečový signál a zajistuje schopnosť jej počuť jasne a zrozumiteľne v oboch uší. To znamená, že budete rozumieť viac, a vo viacerých počujúcich situáciách.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

Zrozumiteľnosť všetkého

Tešiť sa zo zvuku smiechu, detských hláskov alebo jemného šušteniu listov pod nohami či vo vetre obohacuje Váš svet počutia. Schopnosť počuť najjemnejšie zvuky všade okolo seba je neoddeliteľnou súčastou znovuobjavovaného potešenia z dobrého počutia.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

Komfort pre zrozumiteľnosť

Vieme, že zapojenie sa do konverzácie, ak ste kdekoľvek, je najvyššou prioritou, avšak komfort pre zrozumiteľnosť reči je taktiež dôležitý. Načúvacie prístroje Phonak majú celú radu funkcií pre komfort počutia, ktoré sa dajú nastaviť podľa Vašich individuálnych potrieb. Načúvacie prístroje Phonak účinne eliminujú nepríjemné a nežiadúce zvuky, kdekoľvek k nim dôjdu.

odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz   odkaz

 

Tinitus

Riešenie pre tinitus Tinnitus Noise Block Generator

 

Hudba

Program pre počúvanie hudby

 

Technické vlastnosti načúvacích prístrojov

Akusticky optimalizovaný vent pre zamedzenie spätnej väzby zvuku   Vodeodolnosť načúvacích prístrojov Phonak IP68   Načúvacie prístroje Phonak s konektivitou Bluetooth  Aplikácia myPhonak pre individuálne nastavenie načúvacích prístrojov   Dobíjateľné načúvacie prístroje Phonak

Kochleárne implantáty a bezdrôtová technologia Phonak

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie