CZ SK

Načúvacie prístroje Phonak Lumity

Brilantná konverzácia s Lumity

Vďaka jedinečnej technológii Phonak SmartSpeech™ pre lepšie porozumenie reči sa môžete naplno ponoriť do všetkých konverzácií okolo seba a užívať si jednoduchšie počúvanie v mnohých situáciách.

Technológia inteligentného spracovania zvuku prináša nielen väčšiu zrozumiteľnosť, ale tiež znižuje Vašu námahu pri počúvaní.

Vedia toto všetko Vaše načúvacie prístroje?

Se sluchadly Phonak Lumity zazáříte

Inteligentné spracovanie zvuku: Phonak Lumity využíva technológiu inteligentného spracovania zvuku za podpory umelej inteligencie, ktorá sa automaticky prispôsobí Vášmu prostrediu a zaistí Vám ten najlepší možný posluchový zážitok.

Vodotesnosť a prachotesnosť: Phonak Lumity má normovanú ochranu IP68, čo znamená, že je vodotesný aj prachotesný, takže je ideálny pre aktívny životný štýl.

Zvýraznenie reči: táto funkcia sa zameriava na rečové signály a zosilňuje ich, čo Vám uľahčí porozumenie konverzáciám aj v hlučnom prostredí.

Nabíjacie batérie: Phonak Lumity je dodávaný s nabíjacou batériou, ktorá poskytuje až 24 hodín počúvania, čo eliminuje potrebu častej výmeny batérie.

Priame streamovanie: Phonak Lumity podporuje priame streamovanie zo zariadeními Apple aj Android, čo Vám umožňuje streamovať hudbu, telefónne hovory a ďalší zvuk priamo do vašich načúvacích prístrojov.

 

Zhrnuté a podčiarknuté: nová generácia Phonak Lumity prináša výkonné a všestranné načúvacie prístroje s jedinečným radom unikátnych funkcií a nových možností pre zlepšenie Vášho počúvania a kvality života.

Prehľad načúvacích prístrojov Phonak generácie Lumity

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie