CZ SK

Načúvacie prístroje na objednávku

Pre výrobu načúvacích prístrojov na objednávku sa používajú dôkladné testované hypoalergenne materiály, ktoré sú spracované najmodernejšími veľmi presnými technologickými postupmi. Materiály používané spoločností Phonak pre výrobu šálkoviny načúvacích prístrojov na objednávku, tenkých hadičiek a objednávkových koncoviek vo svojom digitálnom zariadení výrobným procesom sú certifikované ako netoxické a nedráždujúce na  koži, na základe výsledkov testov na tzv. bio-kompatibilitu, ktoré predviedli nezávisle laboratoriach, a sú v súladu so smernicami ISO a FDA (USA). Phonak si i nadaľej udržuje vedúce postavenie v technológii výroby šálkoviny načúvacích prístrojov vďaka digitálnému procesu výroby a inováciám v oblasti spracovania zvuku. 

VÝROBNÝ PROCES NAČÚVACÍCH PRÍSTROJOV NA OBJEDNAVKU

Ucho Otisk ucha

Každé ucho má svoj unikátny tvar.

Z tohoto dôvodu sa vyrába každá objednávka načúvacieho prístroja zvlášť s využitím najmodernejších softwarových a výrobných systémov za účelem vyhotovenia najmenšieho načúvacieho prístroja presne na mieru ucha.

Špecializované pracovisko odoberie zákazníkovy silikónový ušný odtlačok a pošle to do nášho výrobného laboratória.

Špeciálne navrhnutý laserový scanner prevedie každý ušný odtlačok do veľmi presného 3D digitálného modelu.

3D DESIGN

Skenování otisku ucha Sken v rozměru 3D 3D tiskárna Kontrola vyrobeného sluchadla

Odborník v našom laboratórii použije patentovaný 3D modelovací software k vyrobení virtuálného načúvacieho prístroja. Design elektroniky, ovládacích prvkov a vetracieho otvoru je optimalizovaná pre najmenšú možnú veľkosť šálkoviny. Vzhľad načúvacieho prístroja v uchu je tak overená a upravená aby perfektne kozmeticky pasovala.

Design načúvacieho prístroja potom putuje do 3D “digitálnej tlačiarni”, ktorá používá špeciálny akrylát pre zdravotnicke potreby k výrobe rozmerovo rovnaké, ľahké avšak odolné šálkoviny. Akrylátové polymeri sú odolné voči veľa biologickým a chemickým činidlom a predstavuje veľký prínos k zaisteniu odolnosti, rozmerovej stability, chemickej a oderovej odolnosti, biokompatibility a čistoty materiálov.

Každý načúvací prístroj je veľmi dôkladne skontrolované, aby splnilo naše prísne nároky na kvalitu. Načúvací prístroj musí prejsť radou elektrotechnických a akustických zmeraných skúšok  a musí byť presne programovo nastavené podľa objednávky pred tým než je odoslané zákazníkovi.

VYROBENÝ NAČÚVACÍ PRÍSTROJ NA OBJEDNAVKU

Unikátny načúvací prístroj – efektivne, precízne a rýchle vyhotovené vďaka vyspelej digitálnej technológii výroby spoločnosti Phonak.

PALETA MOŽNOSTÍ

Přehled barevných variant skořepin Modely skořepin

Phonak vyrába viac než 98% všetkých objednávkových načúvacích prístrojov celosvetove za použitie pokročilej integrovanej digitálnej výrobnej technológie.

Šálkoviny sú dostupné v 8 netoxických farbách (ružová, telová, čokoládová, hnedá, červená, modrá, transparentná, bíla) a 4 pleťových odtienoch lícnej strany, ktoré reprezentuje skutečne široký výber možností než od akejkoľvek iného výrobcu.

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie