CZ SK

Phonak Naída Lumity

Konverzujte bez obáv

Sluchadla Phonak Naída Lumity pro střední až hlubokou ztrátu sluchu

Overená rodina načúvacích prístrojov Naída pre ťažké straty sluchu predstavuje najvýkonnejšie načúvacie prístroje značky Phonak s najnovšou technológiou a funkciami generácie Lumity. Vysoko odolná a spoľahlivá, takže môžete sebavedomo čeliť novým výzvam a viesť konverzáciu bez obáv.

 • Priorita v porozumeniu reči vďaka technológii Phonak SmartSpeech™
 • Nabíjací aj batériový variant
 • Ponúka univerzálnu konektivitu so zariadeniami podporujúcimi technológiu Bluetooth®, ako sú smartfóny, televízory, tablety a notebooky
 • Posluch na mieru s aplikáciou myPhonak, ktorý vám umožní prevziať kontrolu nad svojim sluchom kedykoľvek a kdekoľvek

Prevezmite kontrolu nad konverzáciami

Účastnite sa konverzácií a užívajte si vzťahy, na ktorých vám záleží, so sebaistotou. Načúvacie prístroje sú tu, aby vám pomohli využiť všetky príležitosti a prekonať každodenné prekážky.

V centre pozornosti je porozumenie reči
Technológia Phonak SmartSpeech™ predstavuje súbor funkcií, ktoré operačný systém AutoSense™ 5.0 bez problémov prispôsobuje osobám so strednou až hlbokou stratou sluchu, a poskytuje im buď lepšie porozumenie reči, alebo zníženú námahu pri počúvaní v mnohých posluchových prostrediach.¹˒²

Sada vyspelých funkcií vám umožní sústrediť sa viac na hovorcu spredu, zo strany a zozadu, takže môžete bez obáv viesť akúkoľvek konverzáciu.

Zvýraznenie reči
Pomôže lepšej zrozumiteľnosti nevýraznej/tichej reči v pokojných situáciách na väčšiu vzdialenosť.²

Zoznámte sa s rodinou načúvacích prístrojov Naída Lumity

 Načúvací prístroj Phonak Naída L-SP  Načúvací prístroj Phonak Naída L-PR  Načúvací prístroj Phonak Naída L-UP
Phonak Naída L-SP Phonak Naída L-PR Phonak Naída L-UP
 • Pre ľahkú až ťažkú stratu sluchu
 • Univerzálna konektivita
 • Telecoil (T-cievka) 
 • Pre ľahkú až ťažkú stratu sluchu
 • Univerzálna konektivita
 • Dobíjacie
 • Pre ľahkú až hlbokú stratu sluchu
 • Univerzálna konektivita
 • Telecoil (T-cievka)

Zvoľte si svoju farbu, v ktorej zažiarite

Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity
Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity Sluchadla Phonak Naída Lumity     

Spojte sa s okolitým svetom

Spojte sa s okolitým svetom

 

Ponorte sa do sveta konektivity s načúvacími prístrojmi Naída Lumity. Vďaka univerzálnej konektivite sa môžete pripojiť k širokému radu zariadení podporujúcich technológiu Bluetooth® a streamovať svoju obľúbenú hudbu a podcasty priamo prostredníctvom načúvacích prístrojov.

Prispôsobte si zážitok z počúvania
Pripojenie načúvacích prístrojov Naída Lumity k aplikáciam myPhonak anebo myPhonak Junior vám umožní prispôsobiť si počúvanie na mieru, aby vyhovoval vašim potrebám.

Vzdialené mikrofóny Roger na počúvanie v hluku a na diaľku

Naída a Roger: to je perfektný pár pre radostné rozhovory.

Keď sú načúvacie prístroje Naída Lumity spárované s mikrofónmi Phonak Roger™, vznikne nadmieru výkonná kombinácia. Vďaka zlepšenej kvalite a čistote zvuku používatelia načúvacích prístrojov pociťujú menšiu únavu z počúvania a viac sebavedomia, nezávislosti, sociálneho začlenenia, zapojenia do komunity a kvality života pri používaní bezdrôtového mikrofónneho systému, akým je inovatívna technológia Roger. Výskumy tiež ukazujú významné zlepšenie skúseností z počúvania u starších dospelých užívateľov v náročných situáciách komunikácie vo väčšej skupine osôb. Pozn. 4

 Vzdialený mikrofón Phonak Roger On do školy  Vzdialený mikrofón Phonak Roger Select na doma  Vzdialený mikrofón Phonak Roger Clip-on Mic pro partnerskou konverzaci
Phonak Roger On™ Phonak Roger Select™ Phonak Roger Clip-On Mic

Všestranný mikrofón navrhnutý tak, aby bola konverzácia stále zrozumiteľná aj v ťažkých a neustále sa meniacich posluchových situáciách. Poskytuje stereo zvuk a automaticky rozpozná smer, z ktorého zvuky prichádzajú.

Disponuje plne automatickým režimom výberu smerového mikrofónu pre zaistenie komplexného počúvania. Umiestnený v strede stola automaticky vyberie osobu, ktorá hovorí. Keď prebieha viac konverzácií naraz, môžete manuálne vybrať, koho bude snímať.

Tento najmenší mikrofón je určený na konverzáciu jeden na jedného. Je možné ho ľahko pripnúť na oblečenie alebo nosiť na krku partnera v konverzácii.

*Zariadenia Roger spĺňajú požiadavky na kompenzačnú pomôcku, na ktorú je možné žiadať finančný príspevok na príslušnom Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

Poznámky a referencie

Slovná ochranná známka a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vo vlastníctve Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto známok spoločnosťou Sonova AG podlieha licencii.

iOS je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Cisco Systems, Inc. a / alebo jej dcérskych spoločností v Spojených štátoch amerických a v niektorých ďalších krajinách.

Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

1. Appleton, J. (2020) AutoSense OS 4.0- significantly less listening effort and preferred for speech intelligibility. Phonak Field Study News stiahnuté z phonak.com/evidence prístupné od apríla 2023.​

2. Latzel, M., Lesimple, C., & Woodward, J. (2022). New implementation of directional beamforming configurations show improved speech understanding and reduced listening effort. Phonak Field Study News. phonak.com/evidence

4. Ishida, I., Pichora-Fuller, M.K., Dillon Edgett, L., Voss, S.C., Paccioretti, D., Trusler, A., Liu, Y., Cui, E.M., Qian, J. (2022, Aug 10-14). The effect of a remote microphone technology on the group listening experiences of older adults [Conference Poster#CP311]. IHCON 2022 Conference, Tahoe City, CA, Spojené štáty americké.

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie