CZ SK

Phonak Sky Lumity

Riešenie, ktoré úplne napľňa potreby vášho dieťaťa

Sluchadla Phonak Sky Lumity nejlěpší řešení pro děti a teenagery

Načúvacie prístroje Phonak Sky Lumity poskytujú deťom riešenie sluchu v každej etape ich života. Vďaka integrovanej najmodernejšej technológii Phonak SmartSpeech™ načúvacie prístroje Sky uprednostňujú porozumenie reči. Môžete si byť tak istí, že vaše dieťa má také riešenie pre sluch, ktoré mu umožní prospievať a dosiahnuť svoj plný potenciál.

 • Uprednostňuje porozumenie reči v tichu, v hluku, na diaľku a na cestách
 • Nabíjací aj batériový variant
 • Univerzálna konektivita s Bluetooth®
 • Kompatibilita so vzdialenými mikrofónmi Roger™ pre zrozumiteľné počúvanie v hluku a na vzdialenosť
 • Mobilná aplikácia myPhonak Junior pre počutie na mieru

Malé uši, veľký zvuk

Malé uši, veľký zvuk

Veríme, že každé dieťa je jedinečné, a preto pediatrické riešenia Phonak prichádzajú v rozmanitej škále farieb, ktoré im umožňujú prijať ich jedinečnosť. S dizajnom odolným proti neoprávnenej manipulácii a LED kontrolkami, ktoré ukazujú stav načúvacieho prístroja, sa snažíme uľahčiť život detským používateľom aj ich rodičom.

Porozumenie reči v spojení s inovatívnou technológiou navrhnutou pre deti
Technológia Phonak SmartSpeech™ predstavuje súbor funkcií, ktoré sa plynule automaticky prispôsobujú, aby poskytovali lepšie porozumenie reči v náročných posluchových prostrediach. Pozn. 1, 2

Zoznámte sa s rodinou načúvacích prístrojov Sky Lumity

 Phonak Sky L-M Phonak Sky L-SP   Phonak Sky L-PR Phonak Sky L-UP 
Phonak Sky L-M Phonak Sky L-SP Phonak Sky L-PR Phonak Sky L-UP
 • Pre miernu až veľmi ťažkú stratu sluchu
 • Univerzálna konektivita
 • Telecoil (T-cievka)
 • Pre miernu až veľmi ťažkú stratu sluchu
 • Univerzálna konektivita
 • Telecoil (T-cievka)
 • Pre miernu až stredne ťažkú stratu sluchu
 • Univerzálna konektivita
 • Nabíjací
 • Pre ťažkú až veľmi ťažkú stratu sluchu
 • Univerzálna konektivita
 • Telecoil (T-cievka)

Podčiarknite svoju jedinečnosť unikátnou farebnou kombináciou zo širokého výberu

Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity Sluchadla Phonak Sky Lumity
 Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity
 Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  Sluchadla Phonak Sky Lumity  

Pozitívny vplyv na prospievanie dieťaťa

Sluch významne ovplyvňuje každú oblasť života dieťaťa, od vývoja jazyka a reči po sociálne väzby a študijné úspechy, a preto im dobre padnúce detské načúvacie prístroje môžu pomôcť posúvať sa v živote vpred. Pozn. 2

 

Operačný systém Phonak AutoSense Sky Phonak SoundRecover 2

Tento operačný systém, navrhnutý s ohľadom na každodenné posluchové situácie, sníma okolie detí a plynule sa prispôsobuje zvukom, nech sú kdekoľvek, aby im bol zaistený čistý a bohatý zvuk. Smerové mikrofóny sa automaticky zameriavajú na oblasť, odkiaľ sa rečový signál šíri, a súčasne potláčajú hluk prostredia na pozadí. Vďaka riadeniu intenzity hluku môžu deti cítiť väčší komfort pri počúvaní.

Algoritmus funkcie SoundRecover2 pomáha zaistiť, aby boli vysokofrekvenčné zvuky počuteľné. Pozn. 5.

Keď je dieťa schopné počuť všetky frekvencie zvuku, získava ten najlepší prínos z každej konverzácie a sociálnej interakcie.

Phonak AutoSense OS Sky

Phonak Sound Recover

Zlepšenie prístupu k reči vďaka vzdialeným mikrofónom Roger a bezdrôtovému príslušenstvu

Technológia Roger a načúvacie prístroje Sky sú dokonalou kombináciou pre zaistenie prístupnosti vzdelávania a lepšieho prístupu k reči, a to ako v školskej triede, tak mimo nej. Roger je spoľahlivým spoločníkom, ktorý pomáha deťom sa plne sústrediť, aktívne sa zúčastňovať na výučbe a dobre prospievať. Podporte učenie a rozvoj jazyka svojho dieťaťa, pretože, ako výskum ukazuje, používanie zariadenia Roger v domácom prostredí deťom denne poskytlo o 5 300 slovám viac! Pozn. 1, *

 Vzdálený mikrofon Phonak Roger On do školy  Vzdálený mikrofon Phonak Roger Select na doma  Phonak TV Connector pro srozumitelnost poslechu televize
Phonak Roger On™ Phonak Roger Select™ Phonak TV Connector

Všestranný mikrofón navrhnutý tak, aby bola konverzácia stále zrozumiteľná aj v ťažkých a neustále sa meniacich posluchových situáciách. Poskytuje stereo zvuk a automaticky rozpozná smer, z ktorého zvuky prichádzajú.

Disponuje plne automatickým režimom výberu smerového mikrofónu pre zaistenie komplexného počúvania. Umiestnený v strede stola automaticky vyberie osobu, ktorá hovorí. Keď prebieha viac konverzácií naraz, môžete manuálne vybrať, koho bude snímať. 

Bezdrôtové príslušenstvo, ktoré vďaka Bluetooth® prenáša TV a hudbu priamo do načúvacích prístrojov. Jednoduché rozhranie plug-and-play spolupracuje s televízormi a ďalšími zdrojmi zvuku a podporuje priame prepojenie s načúvacími prístrojmi Phonak.

*Zariadenia Roger spĺňajú požiadavky na kompenzačnú pomôcku, na ktorú je možné žiadať finančný príspevok na príslušnom úrade práce, sociálnych vecí a rodiny.

Pripojí sa k inteligentnej aplikácii alebo zariadeniu Bluetooth

Pripojí sa k inteligentnej aplikácii alebo zariadeniu Bluetooth

 

Načúvacie prístroje Phonak Sky je možné spárovať so šikovnou aplikáciou myPhonak Junior alebo zariadeniami podporujúcimi technológiu Bluetooth®, aby sa deti mohli jednoducho spojiť s okolitým svetom.

Chytrá aplikácia myPhonak Junior
myPhonak Junior je jediná špecializovaná pediatrická aplikácia v odbore s hodnotením viac ako 4 ⭐, ktorá navyše umožňuje deťom prispôsobiť si svoje počúvanie na mieru. Umožňuje deťom a rodičom prístup k vyhodnocovaniu skúseností z používania načúvacích prístrojov a tiež prevziať kontrolu nad zvukom okolo nich a prispôsobiť si svoje personalizované nastavenia v reálnom svete.

Phonak Sky Link M

Phonak Sky Link M

 

Sky Link M je závesný načúvací prístroj navrhnutý tak, aby podporoval deti od úplného začiatku. Tento jedinečný bimodálny načúvací prístroj je možné spárovať s detským zvukovým procesorom značky Advanced Bionics. Načúvací prístroj a zvukový procesor pracujú integrovaným spôsobom, aby optimalizovali sluchový výkon vo všetkých situáciách.

Poznámky a referencie

Slovná ochranná známka a logo Bluetooth® sú registrované ochranné známky vo vlastníctve Bluetooth SIG, Inc. a akékoľvek používanie týchto známok spoločnosťou Sonova AG podlieha licencii.

iOS je registrovaná ochranná známka alebo ochranná známka spoločnosti Cisco Systems, Inc. a/alebo jej dcérskych spoločností v Spojených štátoch amerických a v niektorých ďalších krajinách.

Android je ochranná známka spoločnosti Google LLC.

1. Benitez-Barrera, C. R., Angley G. P., & Tharpe, A. M. (2018). Remote microphone system use at home: Impact on caregiver talk. Journal of  Speech, Language and Hearing Research, Vol. 61, 399-409.

2. National Scientific Council on the Developing Child. (2004). Young children develop in an environment of relationships.

3. Wolfe, J., Jones, C. & Rakita, L. (2018). Noise technologies: What do kids need and what do they want?, Phonak Field Study News

4. Feilner, M., Rich, S., & Jones, C. (2016). Automatic and directional for kids - Scientific background and implementation of pediatric optimized automatic functions. Phonak Insight, retrieved from www.phonak.com/evidence

5. Wolfe, J. (2016). SoundRecover2 for Pediatrics: Audibility where it matters most. Phonak Field Study News, retrieved from www.phonak.com/evidence

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie