CZ SK

Načúvacie prístroje Phonak Paradise

Načúvacie prístroje Phonak Paradise pre život v harmónii

Jasný prirodzený zvuk

Jasný prirodzený zvuk

 

Počúvanie predstavuje komplexný proces. Vnímanie začína vo vnútri ucha - slimáku - ktorý ako prvý zvuk zaznamená, a končí v mozgu, ktorý ho spracuje do osobného zážitku. Nová generácia načúvacích prístrojov Phonak Paradise je výsledkom desiatok rokov výskumu a aplikácie technologických poznatkov tak, aby svojmu používateľovi poskytovala jasné prirodzené počutie, vďaka ktorému bude môcť znovu prežívať všetky krásy zvuku tak, ako vo svojej prirodzenosti znejú. Viac...

Brilantné porozumenie reči

Brilantné porozumenie reči

 

Porozumieť niekomu, kto hovorí potichu alebo z väčšej vzdialenosti v tichom prostredí, je náročné. Načúvacie prístroje Phonak Audéo Paradise riešia túto náročnú úlohu zosilnením tichej reči pomocou inovatívnej funkcie Zvýraznenie reči (Speech Enhancer). Vďaka nej nájdete znovu radosť z komunikácie so svojimi blízkymi, priateľmi alebo kolegami.

Individuálne potlačenie hluku okolitého prostredia

Individuálne potlačenie hluku okolitého prostredia

 

Sami dobre viete, koľko úsilia si vyžaduje sledovanie konverzácie, kedy reč prichádza spredu a hluk zo strán a zozadu. Veľmi často je ovplyvnené typom miestnosti, v ktorej sa nachádzate, alebo dokonca aj tým, ako sa práve cítite. Vďaka novej funkcii Dynamického potlačenia hluku (Dynamic Noise Cancellation) si môžete prispôsobiť požadovanú úroveň potlačenia hluku v reálnom čase - jednoducho prostredníctvom aplikácie myPhonak.

Prístup k hlasovému asistentovi jednoduchým poklepaním na ucho

Prístup k hlasovému asistentovi jednoduchým poklepaním na ucho

 

Skúste si to predstaviť ... Jednoduchým poklepaním na ucho môžete ovládať telefónne hovory, prenos hudby alebo hlasového asistenta. Senzor pohybu (Motion Sensor Hearing) v načúvacích prístrojoch generácie Paradise Vám ponúka jednoduchý spôsob, ako toto všetko zvládnuť a oveľa viac. Vstavaný mikrofón v načúvacím prístroji umožňuje skutočné telefonovanie hands-free a aktiváciu hlasového asistenta.

Zvukové ukážky nových adaptabilných funkcií načúvacích prístrojov Phonak generácie Paradise

Funkce sluchadel Phonak Paradise Funkce sluchadel Phonak Paradise Funkce sluchadle Phonak Paradise

Funkcia Zvýraznenie reči

Funkcia Počutie so senzorom pohybu

Funkcia Dynamické potlačenenie hluku

Pripojí sa k smartfónu, televízii a ďalším zariadeniam

Pripojí sa k smartfónu, televízii a ďalším zariadeniam

 

Univerzálnu konektivitu načúvacích prístrojov Paradise využijete pre pripojenie ku všetkým zariadeniam s operačným systémom iOS® alebo Android™ a tiež ďalším zariadeniam s Bluetooth®. Zvuk z týchto zariadení vo vynikajúcej kvalite tak môžete streamovať priamo do Vašich načúvacích prístrojov. Bonusom navyše je možnosť byť súčasne pripojený k dvom z nich, medzi ktorými môžete hladko prepínať.

Inteligentné aplikácie, ktoré rozširujú Vaše možnosti

Inteligentné aplikácie, ktoré rozširujú Vaše možnosti

 

Ovládajte svoje načúvacie prístroje Phonak Paradise, získajte prístup k užitočným funkciám a prispôsobte si svoje individuálne nastavenie prostredníctvom aplikácie myPhonak.

Najlepší spôsob, ako vyťažiť zo svojich načúvacích prístrojov maximum.

Unikátna technológia Roger™

Unikátna technológia Roger™

 

Úplne prelomové riešenie v posluchovej technológii predstavuje vstavaná funkcia RogerDirect™, ktorá umožňuje mikrofónom Roger streamovať priamo do načúvacích prístrojov generácie Paradise bez nutnosti používania externého prijímača.* S touto jedinečnou inováciou sa môžete plne zúčastňovať konverzácií aj vo veľmi hlučnom prostredí, ktoré môže predstavovať Vaše pracovisko, školská trieda, nákupné centrum, reštaurácia, alebo voľnočasové aktivity.

*Funkcia RogerDirect ™ vyžaduje inštaláciu prijímačov Roger do načúvacích prístrojov Phonak prostredníctvom prijímača Roger X alebo mikrofónu Roger iN.

Prehľad načúvacích prístrojov Phonak generácie Paradise

 

Načúvacie prístroje Phonak Audéo Paradise Načúvacie prístroje Phonak Naída Paradise pre ťažké straty sluchu  Načúvacie prístroje Phonak CROS P pre jednostrannú hluchotu  Načúvacie prístroje Virto P s bezkonkurenčnou kvalitou zvuku
Phonak Audéo P Phonak Naída P  Phonak CROS P Phonak Virto P
       
       
Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie