CZ SK

Phonak Audéo B

Keď si môžete užívať počúvanie 24 hodín* na jedno nabitie, žite naplno

Načúvacie prístroje generácie Phonak Belong bola vytvorená pre zjednodušenie vášho života a kvalitného počutia. Čo robí, že načúvací prístroj Phonak Audéo B tak unikátne riešenie, je jeho jedinečný operačný systém AutoSense OS, jeho najnovšia verzia dalej zvyšuje celkovú výkonnosť a kvalitu zvuku. Citlivo vníma vaše okolie a nastavuje vaše načúvacie prístroje na každom kroku. Stačí ju len zapnúť a zbytok prebieha celkom automaticky. A s dobíjacími načúvacími prístrojmi Phonak Audeo B-R si teraz môžete vychutnávať 24 hodinové počúvanie na jedno nabitie!

24 hodín* počutia na jedno nabitie

Oslobodte sa od starostí s jednorázovými batériami pre načúvací prístroj Phonak Audéo™ B-R - najrýchlejšie sa nabíjajúcími dobíjacími načúvacími prístrojmi s najdlhšou výdržou všetkých dôb.

Celkom automatické pre jednoduchšie počutie

Vychutnajte si bezkonkurenčné počutie bez ohladu na to, kam idete, bez toho aby ste museli upravovať vaše načúvacie prístroje manuálne.

Porozumenie v šumu

Priblížením jediného hlasu v hlučnom prostredí môžete zažiť o 60% lepšie porozumenie reči v porovnaní so situáciou bez načúvacieho prístroja.

Počujete aj tiché hlasy

S najnovšími výrobkami o 10% zlepšenie porozumenia tichej reči.

*Predpokladané výsledky pri plnom nabití a bezdrôtovom prenosu dát navýše 80 minút. Viac informácií na www.phonakpro.com/evidence 

Komunikujte sebavedome. Žite bez obmedzení. Žite naplno.

Phonak TVLink - Premeňte svoje načúvacie prístroje na bezdrôtové načúvacie prístroje

Phonak TVLink - Premeňte svoje načúvacie prístroje na bezdrôtové načúvacie prístroje

Sledovanie televize ešte nebolo nikdy tak dokonalé! Predstavujeme nové bezdrôtové zariadenie Phonak TVLink - ideálny spôsob pre sledovanie televízie. So zariadením Phonak TVLink je veľmi jedoduché pripojiť načúvacie prístroje k televízoru prostredníctvom technológie Bluetooth. Unikátny StereoSound zaručuje dokonalí zážitok z počutia.

Kľúčové vlastnosti:

  • Plug and Play - jednoduchá inštalácia v jednom kroku za 60 sekúnd
  • Dosah prenosu až 30 m umožňuje voľný pohyb bez priame viditeľnosti televízie
  • Jednoduché ovládanie hlasitosti prostredníctvom základne modulu Phonak TVLink
  • StereoSound vytvára bezdrôtovým vedením bodku za počutím v kvalite "mono"
  • Prenos TV do načúvacích prístrojov v mihnutia oka: nezaznamenateľné opozdenie pri prenosu signálu zaisťuje príjemné počutie aj pre načúvacie prístroje s otvorenou koncovkou
  • Základňa modulu Phonak TVLink slúží ako nabíjacie zariadenie pre komunikačné rozhranie ComPilot II.

pozn. Phonak TVLink iba pre načúvacie prístroje značky Phonak s bezdrôtovou komunikáciou, do ktorých sú prenášané dáta pomocou zariadenia Phonak ComPilot II a Phonak ComPilot.

E-shop pro sluchadla

Načúvacie prístroje a počutie televízie - Phonak TV Connector

Predvoľby súkromia

Používame cookies, aby sme Vám umožnili pohodlné prehliadanie webu a vďaka analýze prevádzky webu neustále zlepšovali jeho funkcie, výkon a použiteľnosť.

Zásady ochrany osobných údajov

Ukázať podrobnosti

Prihlásenie