CZ SK

Phonak CROS B

Brilantné riešenie pre jednostrannou hluchotou

Brilantné riešenie pre jednostrannou hluchotou

Ľudia s jednostrannou hluchotou môžu jednoducho sledovať konverzáciu aj v hlučných počujúcich situáciách. Zariadenia Phonak CROS B sa vďaka funkčnému vybaveniu StereoZoom môže sústrediť na jediný hlas v davu a súčastne redukovať hluk v pozadia. Výsledkom je, že načúvacie prístroje na druhej strane prijíma nižšiu hladinu hluku, čo pomáha zlepšovať zrozumiteľnosť reči.

Kompatibilita
Závesné zariadenie Phonak CROS B je kompatibilné so všetkými načúvacícmi prístrojmi Phonak Audeo BPhonak Bolero B - všetky modely a úrovnia výkonu, okrom dobíjacích modelov.

Zvukovodové zariadenia CROS B Custom (na objednávku) je kompatibilná so všetkými načúvacími prístrojmi Phonak Virto B.

Komunikujte sebavedome. Žite bez obmedzenia. Žite naplno.

Phonak ComPilot II - Multifunkčné rozhranie s technológiou Bluetooth

Phonak ComPilot II - Multifunkčné rozhranie s technológiou Bluetooth

Streamingové zariadenie Phonak ComPilot II umožňuje užívať si telefonovanie a vysokú kvalitu čistoty stereo zvuku pre počúvanie z multimediálnych zariadení prostredníctvom načúvacích prístrojov.

Vďaka Bluetooth® sa Phonak ComPilot II jednoducho pripojiť k veľkému množstvu mobilných telefonov, smartphonov, počítačov, tabletov, mp3, či k televízii - obsadený v sade Phonak TV Link II.

Phonak ComPilot II môže byť rovnako používané ako diaľkové ovládanie načúvacích prístrojov pre zmenu počujúceho programu alebo nastavenie hlasitosti. Mimo to ponúka i zvukové upozornenie pre jednoduchšiu interakciu.

E-Shop

Phonak ComPilot Air II - Bezdrôtový audio prenos

Phonak ComPilot Air II - Bezdrôtový audio prenos

Malé štýlové zariadenie Phonak ComPilot Air II ponúka vynikajúcu kvalitu stereo zvuku pri pripájaní Phonak načúvacích prístrojov cez Bluetooth® k celej rade zdrojov zvuku: mobilné telefony, MP3 prehrávače, tablety, notebooky a počítače. V kombinácii zo zariadením Phonak TVLink premente svoje načúvacie prístroje na bezdrôtové načúvacie prístroje, alebo zo zariadením Phonak RemoteMic zlepšite porozumenie reči na väčšiu vzdiaľenosť.

Kľúčové vlastnosti:

  • Špičková kvalita streamovania - Vynikajúci stereofonny zvuk streamovania z rôznych zvukových zdrojov, priamo do Vašich načúvacích prístrojov.
  • Malý a štýlový - Pripína sa k odevu pomocou malého klipu.
  • Základné ovládanie - Upravte nastavenie hlasitosti a programu Vašich načúvacích prístrojov.
  • Pokročilé ovládanie - V kombinácii zo zariadením Phonak RemoteControl umožňuje pokročilé ovládanie načúvacích prístrojov.
  • Jednoduchá interakcia - Hovorené správy pre jednoduchú interakciu.

Eshop pro sluchadla všech značek

Phonak PilotOne II

Phonak PilotOne II

Jednoduché užívateľské prívetivé diaľkové ovládanie pre načúvacie prístroje Phonak, ktoré umožňujú diskrétne ovládať nastavenie hlasitosti a výber programu.

E-Shop

Phonak EasyCall - Riešenie pre telefonovanie mobilom bez kompromisu

Phonak EasyCall - Riešenie pre telefonovanie mobilom bez kompromisu

Zariadenie Phonak EasyCall zaisťuje užívateľom načúvacích prístrojov bezproblémové telefonovanie mobilom. Phonak EasyCall bezdrôtovo spojuje načúvacie prístroje s akýmkoľvek mobilným telefónom, ktoré je podporované technológiou Bluetooth®.

Jednoducho ju pripojte k zadnej časti svojho mobilného telefónu, prijmite hovor ako obvykle stlačením tlačítka, a preneste hovor binaurálne priamo do načúvacích prístrojov.

Phonak EasyCall pre maximálne porozumenie reči Vás jednoducho spojí s celým okolitým svetom.

Phonak DECT - Automatické prenášanie signálu do oboch načúvacích prístrojov súčastne

Phonak DECT - Automatické prenášanie signálu do oboch načúvacích prístrojov súčastne

Phonak DECT je ideálny telefón pre použitie jak v domácnosti, tak v malej kancelárii. Prestože vypadá ako obyčajný telefón, v skutočnosti je oveľa výkonnejší. Telefónny signál je bezdrôtovo prenášané do oboch načúvacích prístrojov súčastne. Účinne znižuje šum prostredia na pozadí a tak zaisťuje bezkonkurenčnú kvalitu zvuku a porozumenie konverzácie.

A protože funguje ako bežný telefón, môže ju využívať celá rodina.

Zostaňte v kontakte so svojimi priateľmi!

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info