CZ SK

Phonak Naída B

Naída, Vaša voľba na istotu pre výkonné počúvanie pri ťažkých stratách sluchu

Výkonné poslechové řešení Phonak

Schopnosť zachytiť vysoko položené zvuky a zrozumiteľnosť reči je vďaka súčastnej výkonnej posluchovej technológii jednoduché, pokiaľ ste blízko hovoriacej osoby. Jakmile sa však od nej vzdalíte, alebo hladina okolitého hluku stúpne, nastávajú situácie, keď sa počúvanie stane obtiažne zrozumiteľným.

Avšak vďaka spolahlivému výkonu načúvacích prístrojov Phonak Naída™ B v kombinácii s unikátnym mikrofónom technológií Roger™ porozumenie ešte viac bez ohľadu na náročnosť posluchových situácií.

S načúvacími prístrojmi Naída B môžete ťažiť z týchto výhod:Sluchadla Phonak Naída B jednička mezi sluchadly pro těžké ztráty sluchu

• Väčší rozsah počuteľnosti vysoko pložených zvukov
• Vynikajúceho porozumenia reči
• Vylepšeného výkonu počutia v hluku na blízko aj na vzdialenosť vďaka kombinácii s unikátnym mikrofónom, technológií Roger™
• Odolnosť použitých vysoko kvalitných kompozitívnych materiálov
• Nové jednoducho ovládatelné dobíjanie modelu Naída B-R - 24 hodín počúvania na 1 nabitie Vás zbaví starostliovsti o zásobu jednorázových batérií

Generácia overená najdôverihodnejších načúvacích prístrojov pre ťažké straty sluchu

Pokiaľ Vás výkonná posluchová technológia vráti späť do života, žite naplno

Komunikujte sebavedome. Žite bez obmedzení. Žite naplno.

Roger Select - Silný spojenec pre Váš spoločenský život

Roger Select - Silný spojenec pre Váš spoločenský život

Roger Select, horúca NOVINKA tohtoročného roka, je bezkonkurenčne najmodernejší bezdrôtový mikrofón.

Univerzálny vzdialený mikrofón Roger Select je ideálny pre použitie v stacionárnej polohe, napr. v reštaurácii. Umiestnenie v strede stola diskrétny a celkom automatické snímanie reč osoby, ktorá práve hovorí, a plynule sa prepíná od jedného hovoriaceho  k druhému.

Atraktívny miniaturny design v troch farebných variantách, k umiestneniu na stôl, alebo prichytenie na oblečenie, z nej vychádza diskrétny spoločník do každej spoločnosti.

Roger Select je vybavený Bluetooth® konektivitou pre telefonovanie.

E-Shop

Roger Pen - Pre použitie doma alebo v práci

Roger Pen - Pre použitie doma alebo v práci

Roger Pen je najmodernejší bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom počuť a lepšie rozumieť reči v hlučnom prostredí a na väčšiu vzdialenosť.

Atraktívny design v troch farebných variantách je ako z Jamesa Bonda :-) a činí z nej diskrétneho spoločníka do každej spoločnosti.

Postavená na celkom unikátnej technológie Roger toto plne automatizované zariadenie preukázalo, že funguje lepšie než akýkoľvek bezdrôtový mikrofón v tomto odvetví. Roger Pen sa dá používať samostatne, spoločne s daľšími Roger Penmi alebo v spojení s mikrofónom Roger Clip-on Mic.

Roger Pen má vo svojej výbave taktiež Bluetooth pre telefonovanie mobilným telefónom, a dá sa ju používať taktiež na  počúvanie televízie či iných multimediálnych zariadení.

E-Shop

Roger Clip-On Mic - Mikrofón pre partnera v konverzácii

Roger Clip-On Mic - Mikrofón pre partnera v konverzácii

Roger Clip-on Mic je jednoduchý bezdrôtový mikrofón, ktorý umožňuje nepočujúcim ľuďom efektívne komunikovať v počujúcich situáciách k tvárou  tvár a na väčšiu vzdialenosť.

Tento diskrétny doplnok sa umiestní na vrchnú odev partnera užívatela načúvacích prístrojov, s ktorým je v komunikácii. Vďaka prevratnej technológii Roger bezdrôtový mikrofón Roger Clip-on Mic výrazne zlepšuje zrozumiteľnosť reči v šumu.

Môže byť používané samostatne, spolu s dalšími mikrofónmi Roger Clip-on Mic alebo s doplmkami Roger Pen. Roger Clip-on Mic sa dá používať k počúvaniu televízie a multimediálnych zariadení.

E-Shop

Roger EasyPen - Jednoducho chytrí bezdrôtový mikrofón

Roger EasyPen - Jednoducho chytrí bezdrôtový mikrofón

Roger EasyPen je skvelé zariadenie pre tých, ktorý chcú maximálnu jednoduchosť, plnú výkonnosť technológie Roger a nepotrebujú funkciu Bluetooth ani manuálne ovládanie mikrofónu.

Atraktivny design v troch farebných variantách je ako z Jamesa Bonda :-) a činí z nej diskrétneho společníka do každej spoločnosti.

Postavené na celkom unikátnej technológie Roger pre prvotný výkon pre zrozumiteľnost reči v hluku a na diaľku je riešením pre obtiažne počujúce situácie. Roger EasyPen sa dá používať ako samostatný mikrofón alebo spolu s ostatnými zariadeniami Roger EasyPen, Roger Pen či Roger Clip-On Mic.

Prihlásenie

Táto stránka používa cookies. Viac info